Registreeru koolitusele
Meigiõppe baaskursus – õpi professionaalset jumestamist!

Meigiõppe baaskursus on jumestaja ABC! Sellel kursusel õpetame kõiki põhitõdesid, mida tulevase jumestajana teadma pead. Tooted, hügieen, kliendisuhtlus, meigistiilid, värviring, hajutamine ja ajastud – need on vaid mõned teemad paljude seast. Õppetöö toimub täisvarustusega õppeklassides, kus on olemas kõik vajalik, et saaksid keskenduda uute teadmiste omandamisele. Praktiseeritakse erinevate modellide peal, nii on õppemoment kõige suurem.

Kursust tutvustav video:

Meigiõppe baaskursuse toimumise ajad:

• Päevane- ja õhtune õpe: 22.08 – 30.11.2022

• Sessioonõpe: 27.08 – 27.11.2022

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Meigiõppe baaskursuse hind: 996 €

Või taotle järelmaksu:

Toimumise päevad ja kellaajad:

• Päevane õpe: E,K 14.00-17.00

• Õhtune õpe: E,K 18.00-21.00

• Sessioonõpe: igal teisel nädalavahetusel 10.00-16.00

Meigiõppe baaskursus

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Töövahendid: Õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

NB! Soovitame enne esimest tundi mitte osta endale vahendeid, sest esimestes tundides jagatakse infot pintslite ja teiste vajaminevate vahendite valimise ja kvaliteedi hindamise kohta, et saaksite teha mõistlikud ostud!

Detailne info meigiõppe baaskursuse õppekava kohta.

Meigiõppe baaskursuse koolitaja on Heli Reinut, kes omab jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust ja kellel on 30 aastane koolitaja kogemus. Heli aitab Sul jumestaja karjääri alustada kindla käega.

Meigiõppe baaskursus – õpi professionaalset jumestamist!
Heli Reinut

Kursust tutvustav video:

Meigiõppe baaskursuse toimumise ajad:

• Päevane- ja õhtune: 22.08 – 30.11.2022
  • Sessioonõpe: 27.08 – 27.11.2022

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Meigiõppe baaskursuse hind: 996 €

Või taotle järelmaksu:

Toimumise päevad ja kellaajad:

• Päevane õpe: E,K 14.00-17.00

• Õhtune õpe: E,K 18.00-21.00

• Sessioonõpe: igal teisel nädalavahetusel 10.00-16.00

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info meigiõppe baaskursuse õppekava kohta.

Meigikooli baaskursuse õppeprogrammi koostamise aluseks on Jumestaja, tase 4 kutsestandard!

Registreeru koolitusele

Meigikooli baaskursuse õppekava koostamise aluseks on Jumestaja, tase 4 kutsestandard.