Heli Reinut on Meigikooli baaskursuse juhendaja, kes omab Jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust.

Heli on 18 aastase tööstaažiga jumestuskunstnik. Ta on läbinud hulgaliselt erialaseid lisakoolitusi, nii Eestis kui mujal maailmas. Heli on aastaid teinud tööd telesaadetes, teiste seas “Terevisioon”, “Võta või jäta”, “Eesti Tippmodell” jne. Lisaks telele on Heli töid näha olnud moeshow’del, filmides ja videotes.

Loe Heli erialastest tegemistest lähemalt:

Meigikooli õpilasi koolitab Heli juba 2011. aastast.

Selle aja jooksul on ta viinud neid erinevatele praktikatele nagu “Moeaken”, “Kanal 2” sünnipäeva üritus, “Elisa” aastalõpu üritus, “Tallinn Dolls” kliendiõhtud, “Eestimaa uhkus” ja THK moeetendused.

Heli pühendumus, armas iseloom ja imeline käekiri jumestuses, aitavad sul kindla käega alustada oma jumestajakarijääri! Heli on Meigikooli juhendaja olnud alates 2011. aastast.

Jumestuskunstnik Heli Reinut