Kreatiivmeigi kursus

Kreatiivmeigi kursus

Registreeru koolitusele
Kreatiimeigi kursus on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Kreatiivmeigi kursus on täiendõpe baasteadmised omandanud jumestajale. Kreatiivmeigi kursusel lähenetakse teemadele juba loomingulisemalt. Sellel kursusel on tundide teemad ja koolitajad pidevas muutuses, valik sõltub alati hetke turu vajadustest, kuid õppe eesmärk on alati sama – valmistada Sind ette koostööks professionaalidega! Töö võtteplatsidel ja projektides vajab spetsiifilisemat väljaõpet! Airbrush, värvide ja tekstuuride kasutamine meigis, kauapüsiv ja veekindel jumestus, ajastu ning stiliseeritud meigid koos soengu loomisega. Kursuse jooksul on võimalik osaleda praktilises välitöös kogemaks meeskonnatööd.

Kreatiivmeigi kursuse toimumise ajad:

• Sessioonõpe: 06.08.2022 – 30.10.2022

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Kreatiivmeigi kursuse hind: 980 €

Või taotle järelmaksu:

Toimumise päevad ja kellaajad:

• Sessioonõpe: igal teisel nädalavahetusel 11.00-17.00

Kursuse juht Merlit Veldi

Kreatiiv
AP Soeng
Kreatiivkursus

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 120 akad t

Tunniteemad ja koolitajad:

• Valgusteooria, vastandvärvid ja tekstuurid jumestuses – Merlit Veldi

• Kreatiivjumestus vs ilujumestus, uued jumestuse tehnikad – Merlit Veldi

• Soengu koolitus, juuksetööde vahendite tutvustus,  juuksejuure tõstmine, jaotused, tupeerimine, krunn, kõrge ponytail, kinnipandud soeng – Aili Puss

• Soengu koolitus, lokitehnikad, romantiline poolkinnine ja kinnine soeng – Aili Puss

• Soenguõpetus, punutised, terviku loomine läbi õpitud tehnikate – Aili Puss

• Terviku loomine  – jumestus koos soenguga, valikus kolm teemat – pruut, glamuur, müstiline väega naine – Merlit Veldi

• Pruudijumestus, peigmehe korrigeeriv jumestus – Merlit Veldi

• Vastandvärvid – Halo silmajumestus – Merlit Veldi

• Glamuurne lava- ja fitness jumestus

• Ettevalmistus fotosessiooniks, terviku loomine koos soenguga

• Fotosessioon modellidega, fotograaf Terje Talts

• Ajastu temaatikaga jumestus, fashion kollektsioonidele, koostöö fotograafi ja moekunstnikuga – Maret Ubaleht

• Telejumestuse eripärad – Merlit Veldi

• Airbrush jumestus

• Kontaktläätsede paigaldamine – Elo Olonen

Õppima on oodatud huvilised:

• kellel on vähemalt keskharidus (soovituslik);
  • alates 18ndast eluaastast;
  • kes on läbinud meigiõppe baaskursuse või omab töökogemust/on läbinud eriala toetavaid koolitusi;
  • meigialaste baasteadmiste ja oskuste väljaselgitamine vestlusel ning vajadusel praktilise töö esitlus modellil (päeva- ja/või õhtumeik)
  • õpilane võetakse kooli vastu sooviavalduse alusel
  • otsuse kooli vastuvõtmise kohta teeb kooli pidaja

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info kreatiivmeigi kursuse õppekava kohta.

Kursuse raames teeme koostööd mitmete oma ala tippudega nagu Aili Puss, Terje Talts, Maret Ubaleht ja Paul Holmberg. Kreatiivkursuse programmi juhib grimmikunstnik Merlit Veldi.

Kreatiimeigi kursus on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Kreatiivmeigi kursuse toimumise ajad:

• Sessioonõpe: 06.08.2022 – 30.10.2022

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Kreatiivmeigi kursuse hind: 980 €

Või taotle järelmaksu:

Toimumise päevad ja kellaajad:

• Sessioonõpe: igal teisel nädalavahetusel 11.00-17.00

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 120 akad t

Tunniteemad ja koolitajad:

• Valgusteooria, vastandvärvid ja tekstuurid jumestuses – Merlit Veldi

• Kreatiivjumestus vs ilujumestus, uued jumestuse tehnikad – Merlit Veldi

• Soenguõpetus, punutised, terviku loomine läbi õpitud tehnikate – Aili Puss

• Pruudijumestus, peigmehe korrigeeriv jumestus – Merlit Veldi

• Vastandvärvid – Halo silmajumestus – Merlit Veldi

• Glamuurne lava- ja fitness jumestus

• Koostöö fotograafiga, fotojumestuse eripärad

• Ettevalmistus fotosessiooniks, terviku loomine koos soenguga

• Fotosessioon modellidega, fotograaf Terje Talts

• Telejumestuse eripärad – Merlit Veldi

• Airbrush jumestus

• Kontaktläätsede paigaldamine – Elo Olonen

Õppima on oodatud huvilised:

• kellel on vähemalt keskharidus (soovituslik);
  • alates 18ndast eluaastast;
  • õpilane võetakse kooli vastu sooviavalduse alusel
  • otsuse kooli vastuvõtmise kohta teeb kooli pidaja

(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info kreatiivmeigi kursuse õppekava kohta.

Kreatiivmeigi kursusel läheneme teemadele loomingulisemalt. Liidame tavajumestusele soengud, aerograaf-, fitness- ning drag jumestuse jpm.

Registreeru koolitusele

Kreatiivmeigi kursusel läheneme teemadele loomingulisemalt. Liidame tavajumestusele soengud, aerograaf,- fitness- ning drag jumestuse jpm.