Jumestuse meistriõpe

Jumestuse meistriõpe on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Jumestuse meistriõpe on täiendõpe baasteadmised omandanud jumestajale. Meistriõppel lähenetakse teemadele juba loomingulisemalt. Sellel kursusel on tundide teemad ja koolitajad pidevas muutuses, valik sõltub alati hetke turu vajadustest, kuid õppe eesmärk on alati sama – valmistada Sind ette koostööks professionaalidega! Töö võtteplatsidel ja projektides vajab spetsiifilisemat väljaõpet! Fashion, fitness, power of makeup, oma tööde pildistamine ja paljud teised äärmiselt kasulikud tunnid. Kursuse lõpetab praktiline välitöö kogemaks meeskonnatööd.

Meistriõppe toimumise ajad:

• Sessioonõpe: 24.08 – 30.11.2024

Toimumise päevad ja kellaajad:

• Sessioonõpe: igal teisel nädalavahetusel 11.00-17.00

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda osamaksetena.

• Kursuse hind: 1390 €

Või taotle järelmaksu:

Kursuse juht Merlit Veldi

Kreatiiv
AP Soeng
Kreatiivkursus

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 120 akad t

Tunniteemad ja koolitajad:

•  Kursuse sissejuhatus. Eelarvete koostamine, vahendid. Valgusõpetus. – Merlit Veldi
  •  Halo silmajumestus ja aerograafi masina kasutus – Kärolin Raig
  •  Soft glam – Kärolin Raig
  •  Soengu koolitus, juuksetööde vahendite tutvustus,  juuksejuure tõstmine, jaotused, tupeerimine, krunn, kõrge ponytail, kinnipandud soeng – Aili Puss  Education
  • Soengu koolitus, lokitehnikad, romantiline poolkinnine ja kinnine soeng – Aili Puss Education
  • Soenguõpetus, punutised, terviku loomine läbi õpitud tehnikate – Aili Puss Education
  • Instalicious ehk fototund. Kuidas pildistada, mis valgust kasutada – Kristiina Tiimus
  • Power of makeup. Kolme faasiline kontuurimine ja eriti naiselik silm – Kristiina Tiimus
  • Fashion makeup. Tekstuurid ja loominguline lähenemine – Maret Ubaleht
  • Fitness makeup ehk eriti efektne lava silm ja põhi – Merlit Veldi
  • Telejumestus, kiirus ja efektsus. Telestuudio külastus – Raily Rajaväli
  • Glass skin ja lainer – Raily Rajaväli
  • Tumeda naha jumestus – Karoliina Villem
  • Terje Taltsi fotosessiooni ettevalmistus – Merlit Veldi
  • Fotosessioon koos kreatiivse fotograafi Terje Taltsiga – Merlit Veldi

Õppima on oodatud huvilised:

• alates 18ndast eluaastast;
  • kes on läbinud meigiõppe baaskursuse või omab töökogemust/on läbinud eriala toetavaid koolitusi;
  • õpilane võetakse kooli vastu sooviavalduse alusel
  • otsuse kooli vastuvõtmise kohta teeb kooli pidaja

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(õppeklassis on olemas valik meigitooteid, mida töö teostamiseks vaja läheb, aga soovi korral võib kaasa võtta oma vahendid)

Detailne info meistriõppe õppekava kohta.

Kursuse raames teeme koostööd mitmete oma ala tippudega nagu Aili Puss, Terje Talts ja Maret Ubaleht. Meistriõppe programmi juhib grimmikunstnik Merlit Veldi.

Jumestuse meistriõpe on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Jumestuse meistriõppe toimumise ajad:

• Sessioonõpe: 24.08 – 30.11.2024

Toimumise päevad ja kellaajad:

• Sessioonõpe: igal teisel nädalavahetusel 11.00-17.00

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda osamaksetena.

• Kursuse hind: 1390 €

Või taotle järelmaksu:

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 120 akad t

Tunniteemad ja koolitajad:

•  Halo silmajumestus ja aerograafi masina kasutus – Kärolin Raig
  •  Soft glam – Kärolin Raig
  • Fashion makeup. Tekstuurid ja loominguline lähenemine – Maret Ubaleht
  • Fitness makeup ehk eriti efektne lava silm ja põhi – Merlit Veldi
  • Telejumestus, kiirus ja efektsus. Telestuudio külastus – Raily Rajaväli
  • Glass skin ja lainer – Raily Rajaväli
  • Tumeda naha jumestus – Karoliina Villem
  • Terje Taltsi fotosessiooni ettevalmistus – Merlit Veldi
  • Fotosessioon koos kreatiivse fotograafi Terje Taltsiga – Merlit Veldi

Õppima on oodatud huvilised:

• alates 18ndast eluaastast;
  • õpilane võetakse kooli vastu sooviavalduse alusel
  • otsuse kooli vastuvõtmise kohta teeb kooli pidaja

Detailne info meistriõppe õppekava kohta.

Kursuse raames teeme koostööd mitmete oma ala tippudega nagu Aili Puss, Terje Talts ja Maret Ubaleht. Meistriõppe programmi juhib grimmikunstnik Merlit Veldi.

Jumestuse meistriõppes läheneme teemadele loomingulisemalt. Liidame tavajumestusele soengud, aerograaf- ning glass skin jumestuse jpm.