Koolitaja Aili Puss õpetab Meigikoolis juukseõpetust.

Koolitaja Aili Puss on 15-aastase juuksuri- ja koolitajakogemusega soenguvõlur, kes on teinud edukalt koostööd ghd ja teiste tuntud soengubrändidega Eesti, Poolas, Saksamaal ja Lätis. Aili õpetaja ja mentor on Sharon Blain. Tema trumbiks on oskus teha tõelist soengukunsti järgides SBE pikkade filosoofiat, juuste struktuuri ning mitmesuguseid tehnikaid. Viimase kolme aasta jooksul on ta olnud Sharon Blaini juhtiv assistent kõigil tema globaalsetel koolitustel ning alates 2018 on ta ka Sharon Blaini meekonna koolitaja.

Ailil on Tallinnas oma juuksekunstiakadeemia Hair Art Academy, kus ta tõelise kunstnikuna inpireerib õpilasi oma mitmekülgsete oskuste ja juuksuritehnikatega. Tema uuendusliku lähenemise pikkadele juustele hõlmab kogu spektrit – alates pruudi- ja punase vaiba soengustiilidest kuni äärmusliku avangardini. Ailil on võime inspireerida, motiveerida ja luua.

Selline teadmiste ja kogemuste pagas teeb Ailist ideaalse juhendaja, kelle käe all õppida.

Koolitaja Aili Puss