Koolitaja Aili Puss on Meigikooli juukseõpetuse mooduli juht.

Koolitaja Aili Puss on 15-aastase juuksuri- ja koolitajakogemusega soenguvõlur, kes on teinud edukalt koostööd ghd ja teiste tuntud soengubrändidega Eesti, Poolas, Saksamaal ja Lätis.

Aili õpetaja ja mentor on Sharon Blain. Viimase kolme aasta jooksul on ta olnud Sharon Blaini juhtiv assistent kõigil tema globaalsetel koolitustel ning alates 2018 on ta ka Sharon Blaini meekonna koolitaja.

Meigikooliga alustas Aili Puss Education koostööd 2021 aastal.

Ailil on Tallinnas oma juuksekunstiakadeemia Hair Art Academy, kus ta tõelise kunstnikuna inpireerib õpilasi oma mitmekülgsete oskuste ja juuksuritehnikatega. Tema uuenduslik lähenemine pikkadele juustele hõlmab kogu spektrit – alates pruudi- ja punase vaiba soengustiilidest kuni äärmusliku avangardini.

Ailil on võime inspireerida, motiveerida ja luua!

Koolitaja Aili Puss
Koolitaja Aili Puss on Meigikooli juukseõpetuse mooduli juht.
Koolitaja Aili Puss

Meigikooliga alustas Aili Puss Education koostööd 2021 aastal.

Ailil on võime inspireerida, motiveerida ja luua!