Täiendkoolitus: lõpusoengud

Täiendkoolitus: lõpusoengud viivad koolitusel osalejad kurssi, millised trendid on läbivad sellel kevadel ning kuidas teostada geniaalselt lihtsaid ja korrapäraselt korrapäratuid, elegantseid, tütarlapselikke ning naturaalsena näivaid lõpusoenguid. Kooli lõpetamine on tähtis päev iga noore tütarlapse elus ja sama tähtis kui kleit ja meik, on lõpetaja soeng.

Koolitus toimub: 5. mai 2019 / kell 12.00-16.00
Koolituse hind: 55 €

Kursuse sisu:

• soengu sobivus kleidi ja kandjaga
  • viimistlus-ja töövahendid
  • kerged nipid ja trikid ettenäitamisel
  • lihtne ja efektne punutis soengu elemendina
  • lokid käepäraste vahenditega
  • 5 soengut, samm sammult ettenäitamisega
  • 2 soengut, praktika (üks nuku peal ja teine modellil)

Kaasa võtta kõik enda olemasolevad elektrilised töövahendid, tupeerimiskamm ja tupeerimishari, kaunistused , täidised ja muud lisandid, mida soovid lõpusoengutes kasutada.

Töötame kvaliteetsete juuksehooldustoodetega Milk_Shake-ilt!

Juuni lõpuni koolitusel osalejatele kõik Milk_Shake tooted soodustusega -15% HULGIHINNAST!

Töö toimub modellil, modell kutsuda kell 14.00. Modelli puudumisel kasutame harjutuspead (mis on kohapeal olemas).

Koolitaja: Ene Volt