Lühikursus: punutised algajatele

Täiendkoolitus: punutised algajatele

Täiendkoolitus: punutised algajatele on abiks emadele-isadele laste pikkade juuste sättimisel. Kuna punumine on lihtne ja efektne viis pikki või poolpikki juukseid kerge vaevaga soengusse seada, saab neid nippe rakendada ka enda peal, eriti suvisel ajal, kui pikki juukseid on meeldivam kanda kinniselt, kuid soovitakse olla siiski sätitud ja silmapaistev. Kursus annabki ülevaate kergetest punutistest ning paljastab lihtsad nipid, kuidas punutisest teha efektne soenguelement. Sa ei vaja mingeid eelnevaid oskusi punumise vallas, küll aga omandad need kursuse käigus!

Koolituse hind: 45 €
Koolitus toimub 12.06.2019 / 10.00-13.00

Koolitusruumidega saad tutvuda siin
Info: profitest.profitest@gmail.com

Kava:

• Prantsuse pats
  • Hollandi pats
  • Viljapea
  • Nelja haruga punumine lindi abil
  • Kosk

Töö toimub modellil. Nõuded modellile on kannatlikkus ja pikad juuksed, vähemalt üle õlgade. Modelli puudumisel kasutame harjutuspead (mis on kohapeal olemas). Modell kutsuda kell 11.30.

Töötame kvaliteetsete juuksehooldustoodetega Milk_Shake-ilt!

Juuli lõpuni koolitusel osalejatele kõik Milk_Shake tooted soodustusega -15% HULGIHINNAST!

Koolitaja: Ene Volt