Private label meigipintslid

KAUNIS JUMESTUS SAAB ALGUSE HEAST PINTSLIST!

vaata siit tooteid

Miks peaks kasutama meigipintsleid:

Jumestuse eesmärgiks on harmooniliselt kauni pildi loomine, rõhutades ilu ja varjates puudujääke. Seda on peaaegu võimatu teha ilma pintslita!  Levinud võib olla arvamus, et kui teil on olemas kvaliteetne kosmeetika, siis pintslist ei sõltu enam kuigi palju. Õigesti valitud meigipintsliga saab jumestust nahale kanda täpselt ja kontrollitult, kulutades nii meigitooteid säästlikult ja ennetades bakterite sattumist nahale. See on oluline nii professionaalsetele jumestajatele, kui neile, kes teevad ise omale jumestust.

Kuidas valida sobivat pintslit:

Õige valiku tegemiseks, tuleb ennekõike välja selgitada, millist kosmeetikat te kasutate,

Vedela ja rasvase tekstuuriga toodetele (средств жидкой и жирной текстуры) (tooniv kreem тональный крем, конkonsiiler, силеры, huulepulk, блеск, жидкие тени, аквагрим) puhul on parem kasutada kunstmaterjalist pintslit искусственного ворса. Selline pintselt imab vähem toodet endasse, seega on ökonoomsem. Need on kergesti pestavad. Sageli ollakse arvamusel, et naturaalsest ворса on asendamatud. Aga tänapäeva lainelise struktuuriga sünteetilised kiud võimaldavad valmistada pintsleid, mida on isegi professionaalsetel meistritel raske eristada naturaalsest. Näiteks, pintslid mis on tehtud uuest sünteetilisest materjalist, (meie valikus on see seeria tähistatud tähega “f”)

Naturaalse ворса pintsel sobib kuiva ja pudeda struktuuriga kosmeetikatoodete pealekandmiseks (kuiva tekstuuriga on näiteks kuivad lauvärvid, tolm- ja kompaktpuudrid, kuivad põsepunad, kuivad korrektorid). Pehme karv ei kahjusta nahka, mistõttu selliseid pintsleid saab kasutada kõige tundlikumal näopiirkonnal. Pintslid tagavad ühtlaselt pealekantud kosmeetika, loomuliku välimuse ning “läbipaistva” jumestuse efekti.

Meigikooli pintslite eelised:

Meigikooli pintslitootjatel on üle 20 aasta kogemusi erinevate pintslite tootmisel. Meigikooli meigipintslid on välja töötatud koostöös Venemaa proffessionaalsete meigikunstnikega, võttes arvesse nende näpunäiteid ja vajadusi.

Pintslite tootmisel kasutame ainult kvaliteetset toormaterjal – looduslikku karvu (käsitsi lõigatud ja töödeldud), kaasaegset sünteetilst materjali, kroomitud messingist otsik,  kemikaalikindlat liimi мазков kinnitamiseks. Tänu sellele võite olla kindel, et pintsli мазок ei deformeeru, karvad волоски ei kuku välja ja mehhaaniline отжимка tagab kindla kinnituse käepideme külge. Lisaks sellele on Roubloff pintslitel tasakaalus kaal, mistõttu jumestaja käsi ei väsi tööd tehes. Roubloff pintslitel on kasutajasõbralik tähistus: ümmarguste pintslite diameeter võrdub karva

номер круглых кистей соответствует диаметру пучка волоса, номер плоских, овальных, наклонных кистей равен ширине лопатки кисти.

Pintslite märgistust ei tule pesus maha, sest see on kaetud täiendava lakikihiga ja teil on võimalik alati artikli numbri järgi, millesse on kodeeritud pintsli tegemisel kasutatud ворс, форма мазка ja pintslu number, osta samasugune pintsel.

 Artiklite juhend:

1. (Первый знак) Волос рабочей части: 2. (Второй знак) Форма рабочей части: 3,4.(Последние два знака)
Номер кисти
 к — кисть из волоса сибирского колонка  r — кисть круглая
 с — кисть из желтой синтетики  f — кисть плоская
 s — кисть из синтетики имитации колонка  с    – кисть цилиндрическая
 a — кисть из волоса белки “микс”  o — кисть овальная
 b —  кисть из волоса сибирской белки  l — кисть лепесток
 f — кисть из волоса имитации белки  d    – кисть двойная выставка
 е — кисть из волоса сосновой белки  t — ровная плоская вершинка
 g — кисть из волоса козы  v — веерная
 d — кисть из волоса козы и синтетики  lb — щеточка для ресниц
 h — кисть из волоса мягкой синтетики  lc — металлическая расческа для ресниц
 v — кисть из волоса пестрой синтетики
 r — кисть из волоса енота

Пример:   ho12 – овальная кисть из волоса мягкой синтетики №12.

Надеемся, что даже самый взыскательный мастер сможет найти подходящую именно ему  кисть Roubloff.

Все кисти для макияжа вы можете посмотреть в нашем каталоге.