Praktikaprogramm koosneb kahest osast:

• Välitööd projektijuhiga

• Pakkumiste edastamine

Välitööd projektijuhiga – nendes projektides osalemine treenib kätt, arendab oskusi ja kasvatab enesekindlust. Saad töötada erinevate inimeste-ja nägudega, näha grimeerija töö telgitaguseid ning tutvuda potensiaalsete klientidega, seda kõike projektijuhi abistava käe all.

Projektijuhi töö on samuti üks osa programmist. See töö on edasijõudnutele, kes on käinud paljudel välitöödel ja juba omandanud vajalikud teadmised ning oskused meigitiimi juhtimiseks. Projektijuht suhtleb kliendiga, koostab tiimi, annab tiimile juhised, vastutab töö sujumise ja tulemuste eest. Ühel päeval võid projektijuht olla ka sina!

Need on ideaalsed portfoolio ja CV täiendamise võimalused. Alustaval jumestajal on kontaktide saamine ja eneseteostus raske, Meigikoolil on hea meel, et läbi praktikaprogrammi saame oma õpilastele ka sel teekonnal abiks ja toeks olla. Pakkumiste saamiseks liitu “Meigikooli vilistlased” Facebooki grupiga.

Projektid

Mõned näited projektidest ja koostööpartneritest:

Pakkumiste edastamine – kogemused ja võimalused on samad, kuid need on iseseisvad tööd, kuhu õpilane läheb enda vahenditega ja vastutab töö kvaliteedi eest ise.

NB! Kõik praktika-ja tööpakkumised käivad läbi “Meigikooli vilistlased” facebooki lehe! See leht on mõeldud kõikidele aktiivsetele Meigikooli vilistlastele, et üksteisele koostöövõimalusi pakkuda ning operatiivselt praktika/tööotsade kohta infot vahetada.