Project Description

Pruudimeik

Pruudimeik

Registreeru
Pruudimeigi omapära, eelarve koostamise abi ja juhendid pruudile pulmapäevaks.
Pruudimeigi koolitusel õpetatakse lisaks praktilistele oskustele ka suhtlust. Pulm on väga eriline sündmus ja kõik sellega kaasnev vajab sama erilist hoolt. Hea jumestaja oskab lisaks oma eriala eripäradele ka suhtlust ja seda kuidas tekitada pruudis kindlustunne, et Ta on professionaali kätes. Meik ei peaks kindlasti olema pulmapäeval üks pruudi muredest. Pulmameik on mitu meiki ühes: fotomeik, õhtumeik ja päevameik. Lisaks peab see olema ka kauapüsiv ja veekindel.

Pruudimeik toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 65 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitaja Merlit Veldi

Merlit Veldi töötamas
Pruutpaar

Koolitus toimub aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Koolituse kava:

• Õpetame koostama eelarvet
  • Planeerima ajagraafikut
  • Pruutidega konsuldatsiooni läbiviimist
  • Räägime peigmehe jumestusest teoorias
  • Pruudijumestuse eripäradest
  • Praktika ettenäitamisel

Praktilist tööd oma modellil alustatakse kell:
(modell kutsuda selleks ajaks)

Töövahendid: Endal peavad olema pintslid, spaatel ja palett! Kasutame Meigikooli jumestustarvikuid, kes soovib võib kaasa võtta oma asjad.

Detailne info pulmameigi õppekava kohta.

Koolitaja on grimmikunstnik Merlit Veldi. Lisaks aktiivsetele võtteperioodidele ja eraklientidele on Merlit ka Meigikooli kreatiiv- ja grimmikursuse juht. Tema töö-eetika ning suhtlusoskus on imetlusväärsed ja inspireerivad!

Pruudimeigi omapära, eelarve koostamise abi ja juhendid pruudile pulmapäevaks.

Pruudimeik toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 65 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus toimub aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Koolituse kava:

• Õpetame koostama eelarvet
  • Planeerima ajagraafikut
  • Pruutidega konsuldatsiooni läbiviimist
  • Räägime peigmehe jumestusest teoorias
  • Pruudijumestuse eripäradest
  • Praktika ettenäitamisel

Praktilist tööd oma modellil alustatakse kell:
(modell kutsuda selleks ajaks)

Detailne info pulmameigi õppekava kohta.

Pulm on väga eriline sündmus ja kõik sellega kaasnev vajab sama erilist hoolt!

Registreeru

Pulm on väga eriline sündmus ja kõik sellega kaasnev vajab sama erilist hoolt!