“Meik iseendale” grupikoolitus

Personaalne koolitus seltskonnale!

“Meik iseendale” grupikoolitus on lõbus, kuid praktiline ajaveetmise viis seltkonnale! Olgu selleks tüdrukuteõhtu, sünnipäevapidu, firma üritus või lihtsalt peo algus – see sobib kõigile, kes soovivad osata endale hästi ja õigesti jumestust teha! Jumestuskunsti kasulikud võtted ja professionaalse jumestaja salajased nipid korraga kõigile sõbrannadele selgeks ning peale koolitust olete valmis kohe ka linna vallutama!

Küsi pakkumist oma seltskonnale!

• Koolituse kestvus: 4 akad h

Koolituse aeg lepitakse kokku individuaalselt

• Näidispakkumine: 500 € (lisandub käibemaks)

5-10 inimest grupis, koolituse kestvus 4 akad h

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 4 akad t

Töövahendid: Kõik vahendid on kooli poolt. Soovitame kaasa võtta oma pintslid kellel on ja kes soovib oma vahenditega õppida siis need ka.

Koolituse kava on sarnaselt individuaalsele koolitusele, aga suure grupi puhul on lihtsalt tähelepanu jaotatud kõigile. 5-10 inimese puhul tuleb appi ka teine koolitaja, kes aitab praktilise töö ajal juhendada.

Demo koos teooriaga kestab umbes 1 h
Praktiline töö: 2 h

Kava:
• selgitame päeva-ja õhtumeigi olemust ja vahet
• ülevaade meigivahenditest
• värvitoonide valimine
• jumestuskreemi tooni ja tekstuuri valik vastavalt nahatüübile
• näo modelleerimine kontuuriga
• põseruuži asukoht ja nahale kandmise tehnikad
• klassikaline silmajumestus 3-4 lauvärvi tooniga – värvide kasutamine ja hajutamine
• silmalaineri kasutamise tehnika
• kulmud
• kauapüsiv huul

Koolituse päeval on toodetele soodustus -30%.

Koolitaja on Kärolin Raig, kes omab jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust ja kes on korraldanud eraklientidele selliseid koolitusi juba aastast 2018.

Personaalne koolitus seltskonnale!

Küsi pakkumist oma seltskonnale!

• Koolituse kestvus: 4 akad h

Koolituse aeg lepitakse kokku individuaalselt

• Näidispakkumine: 500 € (lisandub käibemaks)

5-10 inimest grupis, koolituse kestvus 4 akad h

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 4 akad t

Demo koos teooriaga kestab umbes 1 h
Praktiline töö: 2 h

Kava:
• selgitame päeva-ja õhtumeigi olemust ja vahet
• ülevaade meigivahenditest
• värvitoonide valimine
• jumestuskreemi tooni ja tekstuuri valik vastavalt nahatüübile
• näo modelleerimine kontuuriga
• põseruuži asukoht ja nahale kandmise tehnikad
• silmalaineri kasutamise tehnika
• kulmud
• kauapüsiv huul

Koolituse päeval on toodetele soodustus -30%.

Personaalne koolitus Sinu seltskonnale!