Project Description

Meigiõpe

Meigiõpe

Registreeru koolitusele
Meigiõpe – 8 päevane intensiivne meigiõppe programm!

Meigiõpe neile, kes soovivad osata hästi ja õigesti meiki teha. Sobib ka iluvaldkonna töötajatele, kes soovivad pakkuda meigialast lisateenust – kosmeetikud, juuksurid, küünetehnikud. Programmi koostamise aluseks on kosmeetik, tase 5 kutsestandardi jumestamise kompetents.

Meigiõpe algab: –

• Päevane õpe: 13.00 – 16.45 (E,K,N,R)

• Õhtune õpe 17.30 – 21.15 (E,K,N,R)
    Kahel järjestikusel nädalal

• Meigiõppe hind: 420 €

Taotle järelmaksu:

Meigiõppe baaskursus

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11 või Roosikrantsi 17 Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 40 akad t (12 akad t teooria, demo, 28 akad t praktiline õpe)

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt 75 €
Palett 15 €
Spaatel 7 €
Pintslite puhastusaine 35 €

Kava:

*Praktiline töö toimub teie valikul, kas modellil või enda peal. Praktilistes tundides alustame alati näo modelleerimisega. Iga tund lisandub uus teema, kuid juba õpitut rakendatakse meigis alati uuesti. Kursuse viimastes tundides on praktilise töö ülesandeks täismeigid.

1. Jumestustoodete ja – vahendite tutvustus, nende kasutamine, hügieen, tööohutus. Nahahooldus, naha ettevalmistamine jumestuseks, naha analüüs, sobivate toodete välja selgitamine. Värviõpetus. (5 akad t teooria)
  2. Erinevad näokujud, modelleerimine. (1 akad t teooria, demo, 4 akad t praktiline töö)
  1. Kulmude modelleerimine, jumestus. Huulte modelleerimine jumestusega. Kulmude ja huulte erinevad vormid. (1 akad teooria, demo, 4 akad t praktiline töö)
  1. Päevameigi ja õhtumeigi eripärad. Silma vormide ja kujude analüüs. Teeme päevameigi. (1 akad t teooria, demo, 4 akad t praktiline töö)
  1. Õhtumeik, laineri kasutamine meigis, kunstripsmete paigaldamine. Ajastuhõnguline stiilimeik. (1 akad t teooria, demo, 4 akad t praktiline õpe)
  1. Õhtumeik, ümarhajutus. Kauapüsiva meigi tõed. (1 akad t teooria, demo, 4 akad t praktiline õpe)
  1. Õhtumeik, vertikaalne hajutus „kassisilm“.  Fotomeigi tõed. (1 akad t teooria, demo, 4 akad t praktiline õpe)
  1. Klassikaline suitsusilm. Glamuurne jumestus. (1 akad t teooria, demo, 4 akad t praktiline õpe)

Detailne info õppekava kohta.

Koolituse läbimise eest väljastatakse tõend!

Meigiõppe koolitaja on Heli Reinut, kes omab jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust ja kellel on 30 aastane koolitaja kogemus.

Meigiõpe – 8 päevane intensiivne meigiõppe programm!
Heli Reinut

Meigiõpe algab: –

• Päevane õpe: 13.00 – 16.45 (E,K,N,R)

• Õhtune õpe 17.30 – 21.15 (E,K,N,R)
    Kahel järjestikusel nädalal

• Meigiõppe hind: 420 €

Taotle järelmaksu:

Õppe kogumaht: 40 akad t (12 akad t teooria, demo, 28 akad t praktiline õpe)

(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt 75 €
Palett 15 €
Spaatel 7 €
Pintslite puhastusaine 35 €

Kava:

Detailne info õppekava kohta.

Koolituse läbimise eest väljastatakse tõend!

Programmi koostamise aluseks on kosmeetik, tase 5 kutsestandardi jumestamise kompetents!