Project Description

Lähme seriaali võtetele

Lähme seriaali võtetele

Registreeru
Workshop sobib baas-, kreatiiv- või grimmikursuse lõpetanud jumestajale!
Workshop toimub seriaali võtteplatsil. Sobib ideaalselt jumestajale, kes tunneb huvi tele- ja filmimaastikul tööga alustamise vastu. Räägime töökeskkonnast, callsheets ehk tööajatabelitest, jumestaja õigustest ja kohustustest, eelarve koostamisest ning jätkustseenide jäädvustamisest. Seda kõike otse sündmuste keskel! Tutvustame eelnevalt jumestustooteid – silikoon jumestuspõhjasid, erinevaid jumestuskreeme, camouflage neutralisaatoreid, alkoholivärve, primereid ja puudreid.

Workshopi toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 95 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitaja Merlit Veldi

Võtteplatsil

Koolitus algab aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 9 akad t

Kava:

• teooria, toodete tutvustus
  • demo modellil
  • lõunapaus
  • liigutakse võtteplatsile
  • tutvumine reaalse tööga võttel ja grimeerija ning võttemeeskonna töö jälgimine, küsimused filmi grimeerijale
  • liigutakse tagasi Meigikooli, tagasiside ja vestlusring
  • väljastatakse tõend osalemise kohta

Õpiväljundid:

• Tajub töökeskkonda ning selle eripärasid
  • Oskab koostada „callsheet“ e tööajatabeleid
  • Teab oma õigusi ja kohustusi meeskonna liikmena
  • Oskab koostada eelarvet
  • Korraldab jätkustseenide jäädvustamise
  • Valib sobivad tooted lähtudes telekaamerate võtte kaugusest, valgusest ja jumestustoodete püsivusest – silikoon põhjad, erineva tekstuuriga jumestuskreemid, camoflage tooted, neutralisaatorid, alkoholivärvid, primerid, kinnituspuudrid.

Osalemise kohta väljastatakse tõend.

Koolitaja on grimmikunstnik Merlit Veldi. Lisaks aktiivsetele võtteperioodidele ja eraklientidele on Merlit ka Meigikooli kreatiiv- ja grimmikursuse juht. Tema töö-eetika ning suhtlusoskus on imetlusväärsed ja inspireerivad!

Workshop sobib baas-, kreatiiv- või grimmikursuse lõpetanud jumestajale!

Workshopi toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 95 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus algab aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 9 akad t

Kava:

• teooria, toodete tutvustus
  • demo modellil
  • lõunapaus
  • liigutakse võtteplatsile
  • liigutakse tagasi Meigikooli, tagasiside ja vestlusring
  • väljastatakse tõend osalemise kohta

Õpiväljundid:

• Tajub töökeskkonda ning selle eripärasid
  • Oskab koostada „callsheet“ e tööajatabeleid
  • Teab oma õigusi ja kohustusi meeskonna liikmena
  • Oskab koostada eelarvet
  • Korraldab jätkustseenide jäädvustamise

Osalemise kohta väljastatakse tõend.