Koolitused Käroliniga

Koolitused Käroliniga on loodud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Kärolin Raig on jumestuskunstnik, kelle põhitöö on kiirete ja efektsete jumestuste loomine suurtel sündmustel. Läbi nende kogemuste on ta õppinud hindama ja vaatlema jumestust ning oskab sümmeetria puudumist koheselt märgata. Koolituste peamine eesmärk on anda edasi seda oskust, aga ka korduma kippuvatele küsimustele vastuse andmine. Ikka juhtub, et mõni asi ei tule kohe hästi välja või kursusel õpitu ei jää kõik korraga meelde. Need on kõige tihedamini küsitud teemad, millele soovitakse uuesti pilk peale visata. Sobilik ka meigihuvilistele enda tarbeks.

Koolituste valik, aeg ja hind:

• Kiirmeigid: ekraanipuuderdused, kuidas saavutada maksimaalne efekt ajapuuduses –

18.05.2024 kell 14.00 – 17.00

• Perfektne lainer, kulmude ja huulte modelleerimine –

25.05.2024 kell 14.00 – 17.00

• Täiuslik näo modelleerimine –

01.06.2024 kell 14.00 – 17.00

Kohtade arv on piiratud.

Koolitaja Kärolin Raig

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 4 akad t

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine.*
(õppeklassis on olemas valik meigitooteid, mida töö teostamiseks vaja läheb, aga soovi korral võib kaasa võtta oma vahendid)

Koolitused Käroliniga on loodud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Koolitaja Kärolin Raig

Koolituste valik, aeg ja hind:

18.05.2024 kell 14.00 – 17.00

• Perfektne lainer, kulmude ja huulte modelleerimine –

25.05.2024 kell 14.00 – 17.00

• Täiuslik näo modelleerimine –

01.06.2024 kell 14.00 – 17.00

Kohtade arv on piiratud.

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 4 akad t

Tuletame meelde raskemad teemad ja õpime jumestust vaatlema!