Project Description

Kauapüsiv jumestus

Kauapüsiv jumestus

Registreeru koolitusele

Koolitus on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Klient soovib tugevat ja silmapaistvalt glamuurset meiki, mis püsiks kogu ürituse ja paistaks piltidel veatu, aga näonahk ei ole just parimas seisus? Pole probleemi! Sellel koolitusel õpetame kuidas valida vahendeid ja teha meiki just probleemsele nahale!

Koolituse toimumise ajad:

• 19.09.2021

Koolituse hind:

• 65€

Koolituse aeg:

• 11.00-17.00

Merlit
Merlit Veldi töötamas

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Ajakava:
  • 11.00 – toodete tutvustus, teooria
  • 12.00 – demo
  • 13.00 – lõunapaus
  • 13.40 – praktiline töö modellidel koolitaja juhendamisel
  • 16.30 – tööde pildistamine
  • 17:00 – lõpp

Koolituse õpiväljundid:

• Tunneb erinevaid kauapüsiva jumestuse tooteid: veekindel (waterproof)-, silikoon- ja vahapõhjad
  • Oskab kasutada kinnitusvahendeid – HD puuder, poolläbipaistev (translucent), kinnitav (fixing) puuder
  • Rakendab õigeid võtteid keeruliste näonaha probleemide katmiseks – pigmendilaigud, akne, tumedad silmaalused
  • Oskab kasutada Camouflage tooteid, alkoholivärve ja neutralisaatoreid, primereid ja riisipabereid (blotting paper)
  • Teeb  ning modelleerib ühtlase ja kauapüsiva  meigipõhja (Highlight & Contour)
  • Kasutab silmade jumestamisel värviteooriat, sobivaid värvitoone ja kauapüsivaid  tehnikaid (huulepulga, lauvärvide ja põseruuži toonide valikul)
  • Teab kunstripsmete paigaldamise tehnikaid
  • Loob jumestusega ühtse terviku, fikseerib jumestuse

Väljastatavad dokumendid:

Õpiväljundid omandanud ja praktilise töö teinud õppijale väljastatakse tunnistus.

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine.*
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Siin saad tutvuda koolituse õppekavaga.

Koolitust juhendab Merlit Veldi. Merlit on vabakutseline grimmikunstnik, kes tänu suurele kogemustepagasile ja heale suhtlemisoskusele on ideaalne juhendaja.

Meie koolitajad on spetsialistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased!