Project Description

Kauapüsiv jumestus

Kauapüsiv jumestus

Registreeru
Kauapüsiva jumestuse koolitus on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!
Klient soovib tugevat ja silmapaistvalt glamuurset meiki, mis püsiks kogu ürituse ja paistaks piltidel veatu, aga näonahk ei ole just parimas seisus? Pole probleemi! Sellel koolitusel õpetame kuidas valida vahendeid ja teha meiki just probleemsele nahale!

Kauapüsiv jumestus toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 65 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitaja Merlit Veldi

Merliti tehtud jumestus

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Ajakava:
  • toodete tutvustus, teooria
  • demo
  • praktiline töö modellidel koolitaja juhendamisel
  • tööde pildistamine

Koolituse õpiväljundid:

• Tunneb erinevaid kauapüsiva jumestuse tooteid: veekindel (waterproof)-, silikoon- ja vahapõhjad
  • Oskab kasutada kinnitusvahendeid – HD puuder, poolläbipaistev (translucent), kinnitav (fixing) puuder
  • Rakendab õigeid võtteid keeruliste näonaha probleemide katmiseks – pigmendilaigud, akne, tumedad silmaalused
  • Oskab kasutada Camouflage tooteid, alkoholivärve ja neutralisaatoreid, primereid ja riisipabereid (blotting paper)
  • Teeb  ning modelleerib ühtlase ja kauapüsiva  meigipõhja (Highlight & Contour)
  • Kasutab silmade jumestamisel värviteooriat, sobivaid värvitoone ja kauapüsivaid  tehnikaid (huulepulga, lauvärvide ja põseruuži toonide valikul)
  • Teab kunstripsmete paigaldamise tehnikaid
  • Loob jumestusega ühtse terviku, fikseerib jumestuse

Väljastatavad dokumendid:

Õpiväljundid omandanud ja praktilise töö teinud õppijale väljastatakse tunnistus.

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine.*
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info õppekava kohta.

Koolitaja on grimmikunstnik Merlit Veldi. Lisaks aktiivsetele võtteperioodidele ja eraklientidele on Merlit ka Meigikooli kreatiiv- ja grimmikursuse juht. Tema töö-eetika ning suhtlusoskus on imetlusväärsed ja inspireerivad!

Kauapüsiva jumestuse koolitus on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Kauapüsiv jumestus toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 65 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Ajakava:
  • toodete tutvustus, teooria
  • demo
  • praktiline töö modellidel koolitaja juhendamisel
  • tööde pildistamine

Koolituse õpiväljundid:

• Teab kunstripsmete paigaldamise tehnikaid
  • Loob jumestusega ühtse terviku, fikseerib jumestuse

Väljastatavad dokumendid:

(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info õppekava kohta.