Instalicious

Instalicious – fotokoolitus ehk oma tööde jäädvustamise workshop
Instalicious tunnis õpetame kõike, mida jumestaja peab oma töös fotograafiast teadma, et sotsiaalmeedia oleks uhkusega visiitkaardiks. Teemadeks on ise pildistamise enim levinud vead, kuidas teha ise pilte, kuidas ja kui palju pilte tuunida, valgus ning tehnika. Tegemist on väga põhjaliku hands-on õppepäevaga, kus lisaks teooriale ja demole teevad kõik ise ka praktilist tööd – jumestus modellile ja siis pildistamine. Koolitaja on jumestaja-fotograaf Kristiina Tiimus.

Workshopi toimumise aeg ja hind:

• 22.11.2023

• 150 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus toimub aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 6 h

Kava:

Kell 14.00 – 15.30 fotojumestus modellile (modell tuleb leida ise)

Kell 15.30 – 20.00 – Kristiina Tiimus

• pildistamise teooria
  • demo modellil
  • praktiline töö

Koolitusel osalemise kohta väljastatakse tõend.

Koolitaja on jumestaja-fotograaf Kristiina Tiimus.

Instalicious – fotokoolitus ehk oma tööde jäädvustamise workshop

Kristiina tööd:

Workshopi toimumise aeg ja hind:

• 22.11.2023

• 150 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus toimub aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 6 h

Kava:

Kell 14.00 – 15.30 fotojumestus modellile (modell tuleb leida ise)

Kell 15.30 – 20.00 – Kristiina Tiimus

• pildistamise teooria
  • demo modellil
  • praktiline töö

Koolitusel osalemise kohta väljastatakse tõend.

Koolitaja on jumestaja-fotograaf Kristiina Tiimus.

Sobib ideaalselt jumestajale, kes soovib sotsiaalmeediat kasutada toetava platvormina oma loomingu tutvustamiseks.

Sobib ideaalselt jumestajale, kes soovib sotsiaalmeediat kasutada toetava platvormina oma loomingu tutvustamiseks.