Project Description

Glamuurne halloweeni grimm

Glamuurne halloweeni grimm

Registreeru koolitusele
Eriefektide lühikoolitus halloweeniks on mõeldud jumestajate oskuste täiendamiseks!

Eestis on halloween muutunud aasta-aastalt üha populaarsemaks. Paljud telekanalid, raadiod, klubid, pubid ja kasiinod korraldavad halloweeni teemalisi üritusi ja seetõttu on grimeerijatel 31. oktoobri paiku hea võimalus lisatöödeks. Põhiliselt kutsuvad ettevõtted grimmitiime töötajatele eriefektide loomiseks, kuid ka paljud erakliendid leiavad sel päeval tee grimeerija tooli. Just seetõttu korraldame igal aastal halloweeni grimmi koolitust, et jumestajad saaksid õppida eriefekte, mis kindlasti kedagi külmaks ei jäta. Sel aastal on teemaks glamuurne Halloweeni meik efektidega nagu armid, verised haavad ja parukad.

Halloweeni grimmi toimumise aeg ja hind:

• Igal aastal – täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 85 €

Koolitaja Merlit Veldi

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Koolituse kava:
  • tugev ja ilus meik
  • efektsed haavad ja armid
  • paruka paigaldus

*Koolitusele tulija leiab endale modelli, sobib nii nais- kui meesmodell.

Töövahendid: Kaasa võtta oma pintslid, spaatel, palett, meigisvammid ja puudripadi. Muud vahendid on Meigikooli poolt.

Koolitaja on grimmikunstnik Merlit Veldi. Lisaks aktiivsetele võtteperioodidele ja eraklientidele on Merlit ka Meigikooli kreatiiv- ja grimmikursuse juht. Tema töö-eetika ning suhtlusoskus on imetlusväärsed ja inspireerivad!

Halloweeni grimmi toimumise aeg ja hind:

• Igal aastal – täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 85 €

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Koolituse kava:
  • tugev ja ilus meik
  • efektsed haavad ja armid
  • paruka paigaldus

*Koolitusele tulija leiab endale modelli, sobib nii nais- kui meesmodell.

Eestis on halloween muutunud aasta-aastalt üha populaarsemaks ja seetõttu on grimeerijatel 31. oktoobri paiku hea võimalus lisatöödeks.