Project Description

Glamuurne halloweeni grimm

Glamuurne halloweeni grimm

Registreeru koolitusele

Eriefektide lühikoolitus halloweeniks on mõeldud jumestajate oskuste täiendamiseks!

Eestis on halloween muutunud aasta-aastalt üha populaarsemaks. Paljud telekanalid, raadiod, klubid, pubid ja kasiinod korraldavad halloweeni teemalisi üritusi ja seetõttu on grimeerijatel 31. oktoobri paiku hea võimalus lisatöödeks. Põhiliselt kutsuvad ettevõtted grimmitiime töötajatele eriefektide loomiseks, kuid ka paljud erakliendid leiavad sel päeval tee grimeerija tooli. Just seetõttu korraldame igal aastal halloweeni grimmi koolitust, et jumestajad saaksid õppida eriefekte, mis kindlasti kedagi külmaks ei jäta. Sel aastal on teemaks glamuurne Halloweeni meik efektidega nagu armid, verised haavad ja parukad.

Koolituse kuupäev:

• 24.10.2021

Koolituse hind:

• 85€

Koolituse aeg:

• 11.00-17.00

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Koolituse kava:
  • tugev ja ilus meik
  • efektsed haavad ja armid
  • paruka paigaldus

*Koolitusele tulija leiab endale modelli, sobib nii nais- kui meesmodell.

Töövahendid: Kaasa võtta oma pintslid, spaatel, palett, meigisvammid ja puudripadi. Muud vahendid on Meigikooli poolt.

Koolitust juhendab Merlit Veldi. Merlit on vabakutseline grimmikunstnik, kes tänu suurele kogemustepagasile ja heale suhtlemisoskusele on ideaalne juhendaja.

Meie koolitajad on spetsialistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased!