Halloweeni grimm

Halloweeni grimm

Registreeru koolitusele
Eriefektide lühikoolitus halloweeniks on mõeldud jumestajate oskuste täiendamiseks!

Eestis on halloween muutunud aasta-aastalt üha populaarsemaks. Paljud telekanalid, raadiod, klubid, pubid ja kasiinod korraldavad halloweeni teemalisi üritusi ja seetõttu on jumestajatel 31. oktoobri paiku hea võimalus lisatöödeks. Just seetõttu korraldame igal aastal halloweeni grimmi koolitust, et jumestajad saaksid õppida eriefekte, mis kindlasti kedagi külmaks ei jäta. Lisaoskustega jumestajatel on alati rohkem tööd! Sel aastal keskendume materjalide tundmisele ja seeläbi eriefektide loomisele. Tihti on klientidel ideepilt, selleks et oskaksid luua soovitud tervikut on vaja teada, mis materjale millegi jaoks kasutatakse ja kuidas nende toodetega töötada. Koolitusel keskendumegi sellele, saate proovida kõik ise läbi ja edaspidi nende teadmiste põhjal omal käel harjutades iga aastaga üha osavamaks!

Halloweeni grimmi toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 150 €

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Koolituse kava:
– 14.00 – 16.30 demo ja teooria
– 30 min paus
– 17.00 – 20.00 praktiline töö

Töövahendid: Kaasa võtta oma pintslid, spaatel, palett, meigisvammid ja puudripadi. Muud vahendid on Meigikooli poolt.

Koolituse eest väljastatakse tõend.

Koolitaja on grimeerija Martina Gofman. Koolituse juurde on lisatud Martina tööd. Temalt on mida õppida!

Halloweeni grimmi toimumise aeg ja hind:

• Täpne aeg selgub üks kuu enne koolitust

• 150 €

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Koolituse kava:
– 14.00 – 16.30 demo ja teooria
– 30 min paus
– 17.00 – 20.00 praktiline töö

Koolituse eest väljastatakse tõend.

Eestis on halloween muutunud aasta-aastalt üha populaarsemaks ja seetõttu on jumestajatel 31. oktoobri paiku hea võimalus lisatöödeks.