Project Description

Grimmikursus

Grimmikursus

Registreeru koolitusele
Grimmikursusel õppimise eelduseks on baaskursuse ja kreatiivkursuse edukas läbimine!

Grimmikursust pakume moodulõppena, mis annab võimaluse valida millist spetsiifikat on soov õppida. Grimmikursus jaguneb kolmeks mooduliks: Karvatööd, Juukseõpetus ja Eriefektid. Täispaketi õpilased saavad valiku teha eriefektide moodulis filmi-ja telegrimmi ning teatrigrimmi vahel:

• Filmi- ja telegrimmi moodulis saate põhjaliku ettevalmistuse just selle valdkonna erisusi silmas pidades. Väärtust lisab õppekavale kindlasti see, et sul on võimalus olla kaasatud filmiprojektides grimmikunstniku assistendina.

• Teatrigrimmi moodulis keskendume teadmiste andmisele lavastuse spetsiifikast lähtuvalt – valguse tugevusele, värvidele, kaugusele publikust.

Grimmikursuse toimumise ajad:

• 14 mai 2022 – 25 september 2022

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Grimmikursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Täpne ajakava selgub õppima asumisel.

Kursuse juht Merlit Veldi

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Kursuse raames teeme koostööd mitmete oma ala tippudega nagu Aili Puss, Sirle Teeäär jpt. Grimmikursuse programmi juhib grimmikunstnik Merlit Veldi.

Grimmikursuse toimumise ajad:

• 14 mai 2022 – 25 september 2022

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Grimmikursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Täpne ajakava selgub õppima asumisel.

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.