Project Description

Grimmikursus

Grimmikursus

Registreeru koolitusele
Grimmikursusel õppimise eelduseks on baaskursuse ja kreatiivkursuse edukas läbimine!

Grimmikursust pakume moodulõppena, mis annab võimaluse valida millist spetsiifikat on soov õppida. Grimmikursus jaguneb kolmeks mooduliks: Karvatööd, Juukseõpetus ning Filmi-ja telegrimm ehk eriefektid. Eriefektides on ka üks teatri spetsiifika tund, kuid põhjalikku teatrigrimmi õpet peab soovi korral eraldi moodulina juurde võtma.

Grimmikursuse toimumise ajad:

• 14 mai 2022 – 25 september 2022

Täpne ajakava ja õppekava on mooduli lehel:

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Grimmikursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Kursuse juht Merlit Veldi

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Kursuse raames teeme koostööd mitmete oma ala tippudega nagu Aili Puss, Sirle Teeäär jpt. Grimmikursuse programmi juhib grimmikunstnik Merlit Veldi.

Grimmikursust pakume moodulõppena, mis annab võimaluse valida millist spetsiifikat on soov õppida. Grimmikursus jaguneb kolmeks mooduliks: Karvatööd, Juukseõpetus ning Filmi-ja telegrimm ehk eriefektid. Eriefektides on ka üks teatri spetsiifika tund, kuid põhjalikku teatrigrimmi õpet peab soovi korral eraldi moodulina juurde võtma.

Grimmikursuse toimumise ajad:

• 14 mai 2022 – 25 september 2022

Täpne ajakava ja õppekava on mooduli lehel:

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Grimmikursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.