Project Description

Grimmikursus

Grimmikursus

Registreeru koolitusele

Grimmikursusel õppimise eelduseks on baaskursuse ja kreatiivkursuse edukas läbimine!

Grimmikursus koosneb kolmest moodulist: Karvatööd, Juukseõpetus ja Eriefektid.

Oleme loonud grimmikursuse eriefektide raames kaks uut moodulit: Filmi  ja telegrimm ning Teatrigrimm.

Eriefektide õppimiseks tuleb valida nendest moodulitest üks, mis on Sulle südamelähedasem:

• Filmi ja telegrimmi moodulis saate põhjaliku ettevalmistuse just selle valdkonna erisusi silmas pidades. Väärtust lisab õppekavale kindlasti see, et teil on võimalus olla kaasatud filmiprojektidesse grimmikunstniku assistendina.
  • Teatrigrimmi moodulis keskendume teadmiste andmisele lavastuse spetsiifikast lähtuvalt – valguse tugevusele, värvidele, kaugusele publikust.

Grimmikursuse toimumise ajad:

• 04.09.2021 – 19.12.2021

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Kursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Toimumise päevad ja kellaajad selguva õppima asumisel.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Merliti Grimm
Merliti grimm 2

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine.*
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

*Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt: 269 € (19 pintslit),
Pintslite komplekt: 387 € (27 pintslit),
Palett: 15 €,
Spaatel: 7 €
Pintslite puhastusaine: 35€

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Grimmikursuse juhendajad on Sirle Teeäär, Merlit Veldi ja Ene Volt. Grimmikunstnik Sirle on karvatööde mooduli juhendaja. Grimmikunstnik Merlit õpetab eriefekte. Juuksur Ene annab juukseõpetuse tunde.

Grimmikursus koosneb kolmest moodulist: Karvatööd, Juukseõpetus ja Eriefektid.

Merliti Grimm

Grimmikursuse toimumise ajad:

• 04.09.2021 – 19.12.2021

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Kursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Toimumise päevad ja kellaajad selguva õppima asumisel.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

*Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt: 269 € (19 pintslit),
Pintslite komplekt: 387 € (27 pintslit),
Palett: 15 €,
Spaatel: 7 €
Pintslite puhastusaine: 35€

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Meie koolitajad on spetsialistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased!