Grimmikursusel õppimise eelduseks on baaskursuse ja kreatiivkursuse edukas läbimine!

Grimmikursust pakume moodulõppena, mis annab võimaluse valida millist spetsiifikat on soov õppida. Grimmikursus jaguneb kolmeks mooduliks: Karvatööd, Juukseõpetus ning Filmi-ja telegrimm ehk eriefektid. Eriefektides on ka üks teatri spetsiifika tund, kuid põhjalikku teatrigrimmi õpet peab soovi korral eraldi moodulina juurde võtma.

Grimmikursuse toimumise ajad:

• mai – oktoober 2023 vahemikus
    täpne ajakava selgub peatselt

Täpne ajakava ja õppekava on mooduli lehel:

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Grimmikursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Kursuse juht Merlit Veldi

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine
(õppeklassis on olemas valik meigitooteid, mida töö teostamiseks vaja läheb, aga soovi korral võib kaasa võtta oma vahendid)

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Kursuse raames teeme koostööd mitmete oma ala tippudega nagu Aili Puss, Sirle Teeäär jpt. Grimmikursuse programmi juhib grimmikunstnik Merlit Veldi.

Grimmikursust pakume moodulõppena, mis annab võimaluse valida millist spetsiifikat on soov õppida. Grimmikursus jaguneb kolmeks mooduliks: Karvatööd, Juukseõpetus ning Filmi-ja telegrimm ehk eriefektid. Eriefektides on ka üks teatri spetsiifika tund, kuid põhjalikku teatrigrimmi õpet peab soovi korral eraldi moodulina juurde võtma.

Grimmikursuse toimumise ajad:

• mai – oktoober 2023 vahemikus
    täpne ajakava selgub peatselt

Täpne ajakava ja õppekava on mooduli lehel:

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Grimmikursuse hind: 1280 €

Või taotle järelmaksu:

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 17, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 180 akad t

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.