Project Description

Glam jumestus

Glam jumestus

Registreeru
Glam jumestuse koolitus on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!
Glamuurne jumestus muutub tänapäeva Instagram ja TikTok trendide tuules kiiresti. Kuigi põhireeglid jäävad samaks: kooslus HD kulmust, graafilisest silmapliiatsist, mitme tooniga lauvärvist, kontuurist, särast ja pimestavast highlighterist, siis muutustega moes muutub ka jumestus. Koolitusel õpetame uudset meigitehnikat ja üldlevinud stuudiovalguste kasutamise mõju glamuursele jumestusele. Nii oskab jumestaja teadlikumalt valida meigitöös kasutatavaid tooteid ja tekstuure, mis lubab tehtud jumestuse optimaalselt fotole tabada.

Glam jumestuse toimumise aeg ja hind:

• 11 detsember 2021 kell 11.00 – 17.00

• 95 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitaja Maret Ubaleht

Koolitus toimub aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Koolituse lõpuks õppija:

• Valmistab ette näonaha jumestuseks
  • Valib jumestamiseks sobivad tooted, lähtudes kliendi näonaha tüübist ja seisukorrast, kliendi east, nahavärvi alatoonist ja jumestuse eesmärgist;
  • Modelleerib meigipõhja kreemjate ja vedelate toodetega
  • Rakendab teadlikult kaasaegseis meigitrende, valides õiged tooted vastavalt valgustingimustele
  • Rakendab värviteooriat (huulepulga, lauvärvide ja põseruuži toonide valikul)
  • Kasutab meigi kinnitajaid (Fixing Spray)
  • Õpib praktika käigus tööd ise optimaalselt fotole tabama

NB! Kaasa võtta seade, mida soovid oma loomingu pildistamisel kasutada (telefon, kaamera, peegelkaamera vms)!

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine.*
(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Osalemise kohta väljastatakse tõend.

Detailne info õppekava kohta.

Glam jumestuse koolitus on mõeldud jumestaja oskuste täiendamiseks!

Glam jumestuse toimumise aeg ja hind:

• 11 detsember 2021 kell 11.00 – 17.00

• 95 €

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus toimub aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Õppe kogumaht: 8 akad t

Koolituse lõpuks õppija:

• Valmistab ette näonaha jumestuseks
  • Modelleerib meigipõhja kreemjate ja vedelate toodetega
  • Rakendab värviteooriat (huulepulga, lauvärvide ja põseruuži toonide valikul)
  • Kasutab meigi kinnitajaid (Fixing Spray)
  • Õpib praktika käigus tööd ise optimaalselt fotole tabama

(ülejäänud töövahendid on Meigikooli poolt)

Osalemise kohta väljastatakse tõend.

Detailne info õppekava kohta.

Õpetame uudset meigitehnikat ja üldlevinud stuudiovalguste kasutamise mõju glamuursele jumestusele.