Project Description

Filmi ja telegrimm

Filmi ja telegrimm

Registreeru koolitusele

Filmi ja telegrimm on grimmikursuse üks moodulitest, mida saab õppida ka eraldiseisvalt!

Filmi- ja tele grimeerija elukutse eeldab loomupärast soovi olla avatud, paindlik, kannatlik ning hea suhtleja. Ebatavaline töörütm ja tihti pikad võtteperioodid kasvatavad iseloomu ning kohanemisvõimet. Selle valdkonna suured plussid on põnevad väljakutsed, uued võttekohad ja suur tutvusringkond. Kui soovid olla pidevas arengus ja omandada uusi tehnikaid, siis on see koolitus just Sulle!

• Filmi ja telegrimm:  8 päevane kursus ilma grimmikursusele registreerimata.

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Hind: 690€

Või taotle järelmaksu:

Tele ja filmigrimmi mooduli läbimiseks ei pea kreatiivkursus olema läbitud. Kreatiivkursus peab olema lõpetatud grimmieksamile pääsemiseks!

Merlit
Näosaade-Saara

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Tele ja filmigrimmi mooduli õppekava:

1. päev – 8 akad t

• Töövahendite tutvustus, filmi ja teletöö korraldus ja logistika
  • Kavandite loomine ja esitamine
  • Filmi- ja telegrimmi järjepidevuse järgimine ja arhiveerimine
  • Eelarve koostamine
  • Kontaktide loomine
  • Demo: camouflage toodete ja alkoholivärvidega tattoode ja tugevate pigmentide peitmine

2. päev – 8 akad t

• Telejumestuse eripärad ja tooted
  • Demo: Telejumestuse teostus naisele ja mehele koos soenguga
  • Praktiline töö kahel modellil

3. päev – 8 akad t

• Airbrush 3 D eriefektid
  • Demo: Katva telejumestuse põhja tegemine, modelleerimine
  • Veresoonte ja tekstuuride tekitamine

4. päev – 8 akad t

• Kiilakamüts
  • Demo: Kiilakamütsi valmistamine ja pähe panek
  • Praktiline töö kiilakamütsi pähe panek modellile

5. päev – 8 akad t

• Vananemine, karaktergrimm
  • Demo: Tele- ja filmi vananemine koos karakteri loomisega

6. päev – 8 akad t

• Jäljendi võtmine ja lisandi kinnitamine
  • Demo: Näitame jäljendi võtmist modellilt, lisandi modelleerimist ja kinnitamist
  • Praktiline töö valmislisandi kinnitamine ja äärte ühtlustamine modelli peal

7. päev – 8 akad t

• SFX – eriefektid
  • Demo: Põletushaavad, erinevad vere SFX tooted, lateksi kasutamine, higi, kriimustused, alkoholivärvid, PTM pasta kasutamine armide/haavade valmistamiseks.

8. päev – 8 akad t

• Karakteri loomine koos karvlisandite või kiilakamütsiga kavandi alusel. Lõputöö.

Koolituse läbinu:

– seostab teadmised näo ja keha anatoomiast (lihased , luustik), näonaha tüüpidest, karakterit mõjutavad teguritest (vanus, isikupära, keskkond, tervis, ajastu), valgusõpetusest, nahahaigustest, ainekeemia (toodete PH skaala), värviringist, värviõpetusest – loob uusi karaktereid.
– rakendab teadmisi erinevatest materjalidest (vinüül plastikust, silikoon, vaht) ruumiliste detailide peale liimimisel.
– teostab näo transplantatsiooni foto järg, muutes looduse poolt antud näojooni nii kuivade kui rasvaste korrektorite abil.
– tunneb erinevaid grimeerimisel kasutatavaid materjale spetsefektide saavutamiseks (löögijäljed, muhud, marrastused, sinikad, põletused, käsnad, sünnimärgid, määrdunud, tolmused, porised jäljed nahal, higi nahal).

NB! Grimmikoolituse üksikute moodulite läbimisel väljastatakse TÕEND (mitte tunnistus)

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Filmi ja telegrimmi mooduli juhendaja on Merlit Veldi. Merlit on vabakutseline grimmikunstnik, kes tänu suurele kogemustepagasile ja heale suhtlemisoskusele on ideaalne juhendaja.

Merlit
  • Filmi ja telegrimm:  8 päevane kursus ilma grimmikursusele registreerimata.

Kursuse eest on koolile võimalik tasuda nelja osamaksena.

• Hind: 690€

Või taotle järelmaksu:

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Tele ja filmigrimmi mooduli õppekava:

1. päev – 8 akad t

• SFX – eriefektid

8. päev – 8 akad t

Koolituse läbinu:

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Meie koolitajad on spetsialistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased!