Project Description

Eriefektid

Eriefektid

Registreeru koolitusele

Eriefektid on grimmikursuse üks moodulitest, mida saab õppida ka eraldiseisvalt!

Eriefektid on oskus, mis tagab võimsa, inimese ja tema olemuse, täieliku muutmise oskuse! Lisaks haavadele, sinikatele, kiilapea tegemisele, kunstvere kasutamisele ning muljutud naha imiteerimisele õpetatakse grimmi eriefektides ka värvide-, valguse- ja varjudega mängimist selliselt, et tulemus oleks jahmatav.

• Eriefektid:  6 päevane kursus ilma grimmikursusele registreerimata.

Kursuse eest on võimalik tasuda osamaksetena.

• Hind: 600€

Eriefektide mooduli läbimiseks ei pea kreatiivkursus olema läbitud. Kreatiivkursus peab olema lõpetatud grimmieksamile pääsemiseks!

Merlit
Merliti Grimm

Koolitused toimuvad aadressil Roosikrantsi 11, Meigikooli õppeklassis.

Eriefektide mooduli õppekava:

1. päev – 8 akad t
– Kiilakamütsi tegemine
– Kliendi peale kinnitamine
– Värvidega ühtlustamine
– Ninakuju muutmine grimmivahaga

2. päev – 8 akad t
– Eelmisel päeval valmistatud mütsi pähe panemine
– Vaha kasutamine nina kuju muutmiseks
– Valmisdetaili kleepimine ja värvidega ühtlustamine

3. päev – 8 akad t
– Vananemine- värvidega (valgus-vari)
– Erinevate naha tekstuuri muutvate toodetega
– Kulmude kaotamine
– Karvade kleepimine nahale

4. päev – 8 akad t – spetsiaalefektid (nii kreemvärvide kui piirituse baasil värvide kasutamine, grimmivaha ja želatiini kasutamine)
– Löögijäljed ja muhud
– Haavad ja marrastused
– Põletused
– Määrdumised
– Porijäljed
– Higi nahal
– Hambalakid

5. päev – 8 akad t
– Nahale kleebitava ruumilise pisidetaili(arm, käsn jm) vormi valmistamine
– Detaili tegemine
– Nahale kandmine

6. päev – 8 akad t – loome karakteri kasutades eelnevaid tehnikaid

7. päev – 8 akad t – ettevalmistus ehk harjutamine eksamiks (Grimmikursusel osalejatele)

8. päev – 6 akad t – eksam (Grimmikursusel osalejatele)

Koolituse läbinu:

– seostab teadmised näo ja keha anatoomiast (lihased , luustik), näonaha tüüpidest, karakterit mõjutavad teguritest (vanus, isikupära, keskkond, tervis, ajastu), valgusõpetusest, nahahaigustest, ainekeemia (toodete PH skaala), värviringist, värviõpetusest – loob uusi karaktereid.
– rakendab teadmisi erinevatest materjalidest (vinüül plastikust, silikoon, vaht) ruumiliste detailide peale liimimisel.
– teostab näo transplantatsiooni foto järg, muutes looduse poolt antud näojooni nii kuivade kui rasvaste korrektorite abil.
– tunneb erinevaid grimeerimisel kasutatavaid materjale spetsefektide saavutamiseks (löögijäljed, muhud, marrastused, sinikad, põletused, käsnad, sünnimärgid, määrdunud, tolmused, porised jäljed nahal, higi nahal).

NB! Grimmikoolituse üksikute moodulite läbimisel väljastatakse TÕEND (mitte tunnistus)

Detailne info grimmikursuse õppekava kohta.

Juukseõpetuse juhendaja on Ene Volt. Ene on suurepärane juhendaja, kes omab bakalaureuse kraadi kasvatusteadustes kutsepedagoogika erialal ja kellel on tööstaaži juba 30 aastat.

Meie koolitajad on spetsialistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased!