Kreatiivmeigi kursus

KREATIIVMEIGI KURSUS

Kreatiivmeigi kursus on mõeldud neile, kes soovivad täiendada oma oskusi jumestajana, meikarina ja kellel on läbitud meigiõppe baaskursus või omab töökogemust/on läbinud erialaseid täiendkoolitusi.

Õppima on oodatud huvilised:

• kellel on vähemalt keskharidus (soovituslik)
  • kes on läbinud meigiõppe baaskursuse või omab töökogemust/on läbinud erialaseid täiendkoolitusi
  • meigiõppe baaskursusel omandatud teadmiste ja oskuste väljaselgitamine toimub vestlusel (vajadusel praktilise töö esitlus modellil (päeva- ja/või õhtumeik)

Kreatiivmeigi kursuse toimumise ajad:
Kreatiivmeigikursus alustab: (info uue kursuse toimumise kohta, anname jooksvalt), toimub teisipäeviti ja reedeti kell 12.00-18.00

Kreatiivmeigikursuse  kaugõpe  toimub: 15.08.-22.11.2020, toimub üle nädala, nädalavahetustel (L,P) kell 10.00-17.00

Õppe kogumaht: 120 akad t

Koolitus toimub: Roosikrantsi 11 õppeklassis ja/või Roosikrantsi 17 õppeklassis.

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine* Muud töövahendid on Meigikooli poolt.

*Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt 269 € (19 pintslit),
Pintslite komplekt 387 € (27 pintslit),
Palett 15 €,
Spaatel 7 €
Pintslite puhastusaine 35 €

Hind: 880 (tasumine 4. osas)
Hind: koos toodetega 1206 €

Pärast Kreatiivmeigi kursuse läbimist on võimalik edasi õppida Grimmikursusel (lisaoskustega meigikunstnik).

Loe detailset infot kursuse õppekava kohta siit.

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.