II tase – Kreatiivmeigi kursus

II tase – KREATIIVMEIGI KURSUS

II tase – kreatiivmeigi kursus on mõeldud neile, kes soovivad täiendada oma oskusi meikarina ja kellel on läbitud meigiüppe baaskursus või samaväärseid täiendkoolitusi.

Õppetööst saavad osa võtta isikud:

• kellel on vähemalt keskharidus
  • kes on läbinud meigiõppe baaskursuse või omab töökogemust/on läbinud erialaseid täiendkoolitusi
  • meigi baaskursusel omandatud teadmiste ja oskuste väljaselgitamine toimub vestlusel (vajadusel praktilise töö esitlus modellil (päeva – ja/või õhtumeik)

Kreatiivmeigi kursuse toimumise ajad

Kreatiivmeigikursus II tase alustab: 13.08 – 08.10.2019, toimub teisipäeviti ja reedeti kell 12.00-18.00
Kreatiivmeigikursuse II tase kaugõpe  toimub: 10.08 – 17.11.2019, toimub üle nädala, nädalavahetustel (L,P) kell 10.00-17.00

Õppe kogumaht: 120 akad t

Koolitus toimub: Roosikrantsi 11 õppeklassis ja/või Roosikrantsi 17 õppeklassis.

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine* Muud töövahendid on Meigikooli poolt.

*Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt 269 € (19 pintslit),
Pintslite komplekt 387 € (27 pintslit),
Palett 15 €,
Spaatel 7 €
Pintslite puhastusaine 35 €

Koolituspäevade graafik: Kursuse ajagraafik ei ole fikseeritud. Tuleb arvestada 8 h kestvate õppepäevadega.

Hind: 796  (tasumine 4.osas)

Pärast Kreatiivmeigi kursuse läbimist on võimalik edasi õppida Grimmikursusel (lisaoskustega meigikunstnik).

Loe detailset infot kursuse kohta SIIT.

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.