Juukseõpetus

juukseõpetus

Põhjalik juukseõpetus Meigikoolist

Meigikooli põhjalik juukseõpetus on sel aastal sätitud oma programmiga just novembrisse, et oleksite jõulukuu glamuursete soengute tegemiseks valmis! Programmis saab osaleda kolmel erineval viisil, mis teeb koolituse lihtsa vaevaga kättesaadavaks erinevate huvidega õppuritele.

Juukseõpetuse mooduli toimumise ajad:
5.-6. oktoober 2019
12-13. oktoober 2019
26. oktoober 2019
Kõigil päevadel toimub õpe ell 10.00 – 18.00
  • Workshop: soengud: võimalik on registreerida end kolmepäevasele soengute koolitusele. Hind: 150 €.
  • Põhjalik juukseõpetus: võimalik läbida 6 päevane kursus ilma grimmikursusele registreerimata. Hind: 300 €.
  • Põhjalik juukseõpetus grimmikursuse moodulina: registreerides end grimmikursusele ja tasudes grimmikursuse maksumuse ühe osana. Grimmikursuse moodulõppe kohta loe lähemalt SIIN.

NB! Juukseõpetuse mooduli läbimiseks ei pea kreatiivkursus olema läbitud. Kreatiivkursus peab olema lõpetatud grimmieksamile pääsemiseks!

Põhjalik juukseõpetuse kava:

Soengud (teooria ja praktika)

Teooria:
soengu kujundamise alused
– rullide keeramise tehnikad
– töövahendite ja materjalidega tutvumine
– täidised

Praktika: töö toimub nukupeadel
tupeerimine
– banaan ehk French Twist
– võidurullid
– mesitaru Brigitte või Duffi moodi
– bufoon ehk kogu eelmise sajandi stiilid, millele toetub tänapäeva glam

Lokisoengud – praktika:
lokid ja lained erinevate tangide ja sirgendajatega (vajalik modell)
20ndate lained klassikalisel meetodil (nuku peal)

Punutised – tööks vaja modelli
punutised ja nende kasutamine soengu elemendina
– lihtsad romantilised soengud

Naiste juukselõikuse päev – tööks vaja modelli
jaotused ja põhilõikused
– kuidas kujundada ja piirata tukka
– lihtne põhilõikus naistele

Meeste juukselõikuse päev – vaja 2 modelli neist 1 habemega
masina kasutamine
– erinevate taldade kasutamine
– töö kammi ja kääriga
– habeme kujundamine ja piiramine

Läbiõpitu rakendamine – vaja 2 modelli
ülespandud soengud kasutades õpitud elemente ja kasutades fantaasiat

Koolituse läbimise eest väljastatakse tunnistus!

Juhendaja: Ene Volt

Ene on suurepärane juuksur, kellel on tööstaaži juba 30 aastat. Ta on töötanud nii legendaarses Teenindusmajas, kui sama legendaarses Intersalonis. Hetkel töötab Ene hubases salongis Valge Hall. Lisaks on Ene läbinud hulgaliselt erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal ja tema õpihimu aina kasvab. Ene on lisaks põhitööle Meigikoolis juhendaja aastast 2014 ning 2012-2014 oli kutseõpetaja juuksuri erialal erakosmeetikakoolis. Samal ajal omandas ta 2016. aastal Tallinna Ülikoolis bakalaureuse kraadi kasvatusteadustes kutsepedagoogika erialal.
Selline pühendumus ja teadmiste pagas teeb Enest ideaalse juhendaja kelle käe all õppida.