Eriefektid

GrimTäiendkoolitus: eriefektidmi eriefektid

Eriefektid – grimmikursuse moodul

Eriefektid on oskus, mis tagab võimsa, inimese ja tema olemuse, täieliku muutmise oskuse! Lisaks haavadele, sinikatele, kiilapea tegemisele, kunstvere kasutamisele ning muljutud naha imiteerimisele õpetatakse grimmi eriefektides ka värvide-, valguse- ja varjudega mängimist selliselt, et tulemus oleks jahmatav.

Eriefektid on grimmikursuse üks moodul. Meigikool pakub võimalust läbida eriefektide moodul ilma grimmikursusele registreerimata.

Eriefektide moodul toimub:

2-3. november 2019
9-10. november 2019
30. november- 1. detsember 2019
14-15. detsember 2019

Koolituspäevad toimuvad tavapäraselt 10.00-16.00 (grupiga kokkuleppel ja kooskõlastatult õpetajaga, võivad kellaajad muutuda)

Eriefektide koolitusel osalemise võimalused:
1. Eriefektid:  6 päevane kursus ilma grimmikursusele registreerimata. Hind: 372 €
2. Eriefektid grimmikursuse moodulina: registreerides end grimmikursusele ja tasudes grimmikursuse maksumuse ühe osana.

Grimmikursuse moodulõppe kohta loe lähemalt SIIN.

Koolitaja: Tiina Leesik

NB! Eriefektide mooduli läbimiseks ei pea kreatiivkursus olema läbitud. Kreatiivkursus peab olema lõpetatud grimmieksamile pääsemiseks!

Koolituse läbinu:
– seostab teadmised näo ja keha anatoomiast (lihased , luustik), näonaha tüüpidest, karakterit mõjutavad teguritest (vanus, isikupära, keskkond, tervis, ajastu), valgusõpetusest, nahahaigustest, ainekeemia (toodete PH skaala), värviringist, värviõpetusest – loob uusi karaktereid.
– rakendab teadmisi erinevatest materjalidest (vinüül plastikust, silikoon, vaht) ruumiliste detailide peale liimimisel.
– teostab näo transplantatsiooni foto järg, muutes looduse poolt antud näojooni nii kuivade kui rasvaste korrektorite abil.
– tunneb erinevaid grimeerimisel kasutatavaid materjale spetsefektide saavutamiseks (löögijäljed, muhud, marrastused, sinikad, põletused, käsnad, sünnimärgid, määrdunud, tolmused, porised jäljed nahal, higi nahal).

Eriefektide mooduli õppekava:

1. päev – 8 akad t – esimesel päeval valmistame paaritööna ühe kiilakamütsi:
– Kiilakamütsi tegemine
– Kliendi peale kinnitamine
– Värvidega ühtlustamine
– Ninakuju muutmine grimmivahaga

2. päev – 8 akad t –  teisel päeval:
– Eelmisel päeval valmistatud mütsi pähe panemine
– Vaha kasutamine nina kuju muutmiseks
– Valmisdetaili kleepimine ja värvidega ühtlustamine

3. päev – 8 akad t – kolmandal päeval:
– Vananemine- värvidega (valgus-vari)