Grimmikursus

Grimmikursus III tase

Grimmikursus

Grimmikursus toimub kolme erineva moodulina: juukseõpetus, karvatööd ja eriefektid. Uus süsteem näeb ette, et grimmikursust läbida sooviv õpilane peab läbima kõik 3 moodulit hiljemalt kahe aasta jooksul esimese mooduli läbimisest ja sooritama grimmieksami selleks ettenähtud ajal, peale kolmanda mooduli läbimist.

Grimmikursusel õppimise eelduseks on kahe eelneva kursuse edukas läbimine:
Meigiõppe baaskursus ja Kreatiivmeigi kursus.

Õppe kogumaht: 180 akad t – akadeemiline tund = 45 minutit

NB! Piirangu laiend, maksimum kaks aastat, on määratud kuna ühe aasta jooksul tehakse kolme moodulit vaid ühe korra. Kui juhtub, et samal aastal kursuste ajakava õpilasele tõesti ei sobi on võimalik grimmikursus siiski läbida järgmise aasta moodulitel, küll aga on kursuste hiljem läbimine eksamiks valmisolu suhtes õpilase enda vastutusel. Grimmikursuse tunnistus väljastatakse kõik kolm moodulit läbinud ja eksami edukalt sooritanud õpilastele!

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine* Muud töövahendid on Meigikooli poolt.

*Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt (19 pintslit)
Pintslite komplekt (27 pintslit) 387 €
Palett 15 €
Spaatel 7 €
Pintslite puhastusaine 35 €

Grimmikursuse maksumus on 150 € soodsam ostes kogu kursuse korraga ehk 780 € (tasumine 4. osas)

Moodulite maksumus eraldi:
Juukseõpetus (6 x 8 akad t) Hind: 300 €
Karvatööd (4 x 8 akad t  + 8 akad t ja grimmi ajalugu) Hind: 258 €
Eriefektid (6 x 8 akad t  + 8 akad t  ettevalmistus eksamiks + 6 akad t  eksam) Hind: 372 €

Täpsem õppeinfo saadetakse õpilasele peale kursuse ettemaksu tasumist!

Grimmikursuse õppekavaga saad tutvuda siin

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.