Tiina Leesik

Tiina Leesik on III taseme kutsekvalifikatsiooniga grimeerija, kes on võitnud Eesti teatri aastaauhinna  „Parim grimeerija 2002” ning Eesti Televisioon auhinna – „Tipp-grimeerija 2003/2004”.

Tiina Leesik teeb tööd

Tiinal on aukartustäratav kogemus filmimaastikul, esimene film, milles ta grimeerijana kaasa lõi, oli juba 1989. aastal ja filmide loetelu on pikk. Näiteks “Mandariinid” (2013,  Allfilm OÜ), “Vehkleja” (2015, Allfilm OÜ, Making Movies, KickFil). Kirsiks tordil on fakt, et Tiina oli grimeerija kahes Eesti filmis, mis on olnud parima võõrkeelse filmi Oscari nominandid.
Lisaks on Tiinal pikaajaline kogemus nii teatris kui teles. Ajaga on hulgaliselt kogunenud tarkusi ja kogemusi, mida Ta jagab Meigikooli õpilastega aastast 2000. Tiinalt teadmiste ammutamine on väärtus omaette!

Tiina tehtud tööde ja oskustega saad tutvuda SIIN