Margit Müürisepp

Margit Müürisepp on jumestuskunstnik, kes lõpetas Tiiu Luht Grimmistuudiumi 2007. aastal, olles juba eelnevalt läbinud mitmeid eriala toetavaid Margit Müürisepp Ilumesstäiendkoolitusi. Margit on olnud jumestusbrändide Christian Dior, Yves Saint Laurent ja The Body Shop jumestuskunstnik ja koolitaja. Ta on teinud moeajakirjade kaanepilte ja moeseeriaid, reklaame, katalooge, CD kaanepilte ja videoklippe.

Tänaseks on Margit omandanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi kutsepedagoogika erialal. 2015. aastast on Margit  Jumestajate ja Grimeerijate kutseandmise kutsekomisjoni liige.

Koolitajana Meigikoolis tegutseb 2016. aastast. Margiti eriline ja põhjalik õpetusviis, kutsepedagoogika täielik valdamine ning laialdane töökogemus teevad Temast ideaalse koolitaja Meigikooli õpilastele.

Margiti erialaste saavutustega saad tutvuda SIIN