Heli Reinut

Heli Reinut on 15 aastase tööstaažiga jumestuskunstnik. Ta on läbinud hulgaliselt erialaseid lisakoolitusi, nii Eestis kui mujal maailmas. Heli on aastaid teinud tööd telesaadetes, teiste seas “Terevisioon”, “Võta või jäta”, “Eesti Tippmodell” jne. Lisaks telele on Heli töid nHeli Reinut teeb töödäha olnud ajakirjades, moeshow’del, filmides ja videotes.
Meigikooli õpilasi koolitab Heli juba 2011. aastast . Selle aja jooksul on ta viinud neid erinevatele praktikatele nagu “Moeaken”, “Kanal 2” sünnipäeva üritus, “Elisa” aastalõpu üritus, “Tallinn Dolls” kliendiõhtud, “Eestimaa uhkus” ja THK moeetendused.

Heli pühendumus, armas iseloom ja imeline käekiri jumestuses, aitavad sul kindla käega alustada oma jumestajakarijääri! Heli on Meigikooli juhendaja olnud alates 2011. aastast.

Loe Heli erialastest tegemistest lähemalt SIIT