Meigikool

Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on tegutsenud üle 17 aasta. Meie koolitajad on spetsialistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased. Kooli üheks eesmärgiks on tagada õpilastele parim erialane väljaõpe ja aidata vilistlasi edasisel tööturul.

Meigikoolis saab lisaks baas-, kreatiiv- ja grimmiõppes õppimisele, osaleda erinevatel workshop’idel ja lühikursustel. Lühikoolituste nimekiri on täienemas ning neid pakume nii professionaalidele kui lihtsalt meigihuvilistele. Lühikursuste teemasid valime muuhulgas selle järgi, mida turg nõuab või seame ise koolitustega turu trende.

Juba õpingute ajal on õpilastel võimalik saada tööalaseid kontakte ja teha endale nime meigi- ja grimmimaailmas. Kooli õpilased ja vilistlased on muuhulgas praktiseerinud THK moeshow’del, Haapsalu Õudusfilmide Festivalil HÖFF, Apollo kino “Sõbrannaga kinno” üritustel, Jazzkaar 2018 avakontserdil “Eesti lugu” ja Tallinn Fashion Week’il, Kuressaare Design show’l.

Iga-aastasel messil “Ilu sõnum” teevad õpilased/vilistlased kooli messiboksis messikülastajatele messimeiki.

Tule õppima Meigikooli!

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.