Meigikooli eesmärk on tagada õpilastele parim erialane väljaõpe ja aidata vilistlasi edasisel tööturul. Meil on professionaalsed koolitajadaktiivne praktikaprogramm ja

Tule õppima Meigikooli!

Meie jaoks on iga uus õpilane potentsiaalne koostööpartner ja kolleeg.

• Meigiõppe baaskursuse õppekava on koostatud vastavalt Jumestaja, tase 4 kutsestandardile. Õppeprogrammi toetab e-õpe. Tunni teemade ette- ja järelvaatamise võimalusega on praktiliste tööde tase veelgi tõusnud ja õpilaste vahel ühtlustunud. Baaskursuse koolitaja on pühendunud jumestuskunstnik Heli Reinut, kes suudab ka “karud tantsima panna” (vahemärkus tema õpilastelt).

• Jumestuse meistriõppes läheneme teemadele juba loomingulisemalt. Sellel kursusel on tundide teemad ja koolitajad pidevas muutuses, valik sõltub alati hetke turu vajadustest, kuid õppe eesmärk on alati sama – valmistada Sind ette koostööks professionaalidega! Töö võtteplatsidel ja projektides vajab spetsiifilisemat väljaõpet!

• Grimmikursust pakume sessioonõppena, mis teeb õpingute mahutamise oma graafikutsesse lihtsamaks. Kursus on jaotatud kolme moodulisse. Juukseõpetuse moodulis saab osaleda ka ilma grimmikursusele registreerimata. Tõhus õpe üleliigset aega ja raha kulutamata.

Meistriõppe ja grimmikursuse programmide kaasajastamist jälgib ja täiendab turu nõudmistele vastavalt, grimmikunstnik Merlit Veldi. Nende kursuste raames teeme koostööd mitmete spetsialistidega nagu Aili Puss, Terje Talts, Maret UbalehtMerle Liinsoo, Kristiina Tiimus jpt.

Meigikooli eesmärk on tagada õpilastele parim erialane väljaõpe ja aidata vilistlasi edasisel tööturul. Meil on professionaalsed koolitajad,
aktiivne praktikaprogramm ja paindlikud õppelahendused sessioon-, moodul- ja e-õppe näol. Hoiame kooli pidevas arengus pakkumaks õpilastele alati parimat ja kaasaegsemat lähenemist.

• Jumestuse meistriõppes läheneme teemadele juba loomingulisemalt. Sellel kursusel on tundide teemad ja koolitajad pidevas muutuses, valik sõltub alati hetke turu vajadustest, kuid õppe eesmärk on alati sama – valmistada Sind ette koostööks professionaalidega! Töö võtteplatsidel ja projektides vajab spetsiifilisemat väljaõpet!

Meistriõppe ja grimmikursuse programmide kaasajastamist jälgib ja täiendab turu nõudmistele vastavalt, grimmikunstnik Merlit Veldi. Nende kursuste raames teeme koostööd mitmete spetsialistidega nagu Aili Puss, Terje Talts, Maret Ubaleht, Merle Liinsoo, Kristiina Tiimus jpt.

Tule õppima Meigikooli!

Meie jaoks on iga uus õpilane potentsiaalne koostööpartner ja kolleeg.

Meil on aktiivne praktikaprogramm ning paindlikud õppelahendused sessioon-, moodul- ja e-õppe näol.