Meigikool

Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on tegutsenud üle 17 aasta. Meie koolitajad on spetsialistid, kelle käe all on õppinud sajad õpilased. Meie õppeprogramm on koostatud vastavalt kutsestandarditele. Kooli eesmärgiks on tagada õpilastele parim erialane väljaõpe ja aidata vilistlasi edasisel tööturul. Selleks pakume lisaks baas-, kreatiiv- ja grimmiõppele ka erinevaid täiendkoolitusi ning edastame oma vilistlaste grupis tööpakkumisi.

Juba õpingute ajal on õpilastel võimalik saada tööalaseid kontakte ja teha endale nime meigi- ja grimmimaailmas. Kooli õpilased ja vilistlased on praktiseerinud THK moeshow’del, Haapsalu Õudusfilmide Festivalil HÖFF, Apollo kino “Sõbrannaga kinno” üritustel, Jazzkaar 2018 avakontserdil “Eesti lugu”, Tallinn Fashion Week’il, Kuressaare Design show’l ja soengushowl “Hairtribe 2018”. Lisaks väljatoodud suurprojektidele oleme õpilaste-ja vilistlastega praktiseerinud ka väiksematel üritustel ning võimaldame iga-aastasel messil “Ilu sõnum” Meigikooli messiboksis teha “Messimeike” külastajatele.

Tule õppima Meigikooli!

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.