III tase – Grimmikursus

Grimmikursusel õppimise eelduseks on kahe eelneva kursuse edukas läbimine:
I tase – Meigiõppe Baaskursus ja II tase – Kreatiivmeigi kursus.

Õppe kogumaht: 180 akad t, millest 150 akad t kontaktõpe ja 30 akad t iseseisev töö

Koolitus toimub kolme erineva moodulina: juukseõpetus, karvatööd ja eriefektid. Uus süsteem näeb ette, et grimmikursust läbida sooviv õpilane peab läbima kõik 3 moodulit hiljemalt kahe aasta jooksul esimese mooduli läbimisest ja sooritama grimmieksami selleks ettenähtud ajal peale kolmanda mooduli läbimist.

NB! Piirangu laiend, maksimum kaks aastat, on määratud kuna ühe aasta jooksul tehakse kolme moodulit vaid ühe korra. Kui juhtub, et samal aastal kursuste ajakava õpilasele tõesti ei sobi on võimalik grimmikursus siiski läbida järgmise aasta moodulitel, küll aga on kursuste hiljem läbimine eksamiks valmisolu suhtes õpilase enda vastutusel. Grimmi tunnistus väljastatakse vaid kõik kolm moodulit läbinud ja eksami edukalt sooritanud õpilastele!

Moodulite toimumise kuupäevade info täieneb jooksvalt. Hetkel saab juba tutvuda esimese mooduli ehk juuksetööde ajakavaga siin….

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine* Muud töövahendid on Meigikooli poolt.

*Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt (19 pintslit)
Pintslite komplekt (27 pintslit) 387 €
Palett 15 €
Spaatel 7 €
Pintslite puhastusaine 35 €

Grimmikursuse maksumus on 150 € soodsam ostes kogu kursuse korraga ehk 780 € (tasumine 4. osas)

Moodulite maksumus eraldi:
Juukseõpetus 6 x 8 akad t Hind: 300 €
Karvatööd 4 x 8 akad t  + 8 akad t grimmi ajalugu 258 €
Eriefektid 6 x 8 akad t  + 8 akad t  ekskamiks harjutamine + 6 akad t  eksam Hind: 372 €

Täpne info tundide kohta saadetakse õpilastele peale kursuse ettemaksu tasumist!

Iga mooduli läbimise eest väljastatakse tunnistus!

Loe detailset infot kursuse kohta SIIT.

Vaata ka Koolituste KALENDRIT

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.