Monika Tustanovski

Omab Jumestaja, tase 4 kutsetunnistust.

Kontakt:

Monika Ahven

Oskused: Multimeedia grimm, mille alla kuulub televisioon, foto, film, reklaam ja muusikavideod.
Lisaoskused: erifektid, barbering, soengud, fashion, lavagrimm, konverentsigrimm, ametifotode grimm.

Monika pakub lisaks Meigikooli praktikaprojektide juhendamisele koostöövõimalust grimeerijana ning ka täislahendusena “Ideest teostuseni” meeskonda, mis hõlmab kõike alates stsenaariumite kirjutamisest kuni lõpp-tulemuse monteerimiseni, mille vahele mahub palju oma ala spetsialiste – nii kostüümikunstnikke, videograafe, näitjelaid, režissööre.

Monika CV.

Triinu Halliste – Kallas

Omab Grimeerija, tase 5 kutsetunnistust.

Kontakt:

Triinu Halliste - Kallas

Lisett Isotamm

Omab Grimeerija, tase 5 kutsetunnistust.

Kontakt:

Lisett Isotamm

Grimm & Glämm. Lisett teeb jumestust päevasteks üritusteks, kui ka õhtusteks pidustusteks. Samuti on Ta valmis looma ulmelisi karaktereid erinevateks teemapidustusteks. Tihti on teda kutsutud grimeerijaks eraettevōtete firmaüritustele/projektidele, kus on vaja kiiret ja täpset kätt. Meeleldi on osalenud erinevatel moeshowdel nagu näiteks Kris Sooniku Fotografiska moeshowl ning Tanel Veenre Mineralia show’s.

Lisett CV.

Heli Reinut

Omab Jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust.

Kontakt:

Heli Reinut

Heli on 18 aastase tööstaažiga jumestuskunstnik, kes on läbinud hulgaliselt erialaseid lisakoolitusi, nii Eestis kui mujal maailmas. Tänaseks koolitab ta põhitööna Meigikoolis baaskursuse õpilasi, kuid teeb endiselt ka eratöid. Aastaid töötas Heli telesaadetes, teiste seas “Terevisioon”, “Võta või jäta”, “Eesti Tippmodell” jne. Lisaks telele saab tema töid näha moeshow’del, filmides ja videotes. Detailse info leiad CV-st.

Heli CV.

Liina Pihel

Omab Grimmikunstnik, tase 6 kutsetunnistust.

Kontakt: