Monika Tustanovski

Omab Jumestaja, tase 4 kutsetunnistust.

Monika Ahven

Oskused: Multimeedia grimm, mille alla kuulub televisioon, foto, film, reklaam ja muusikavideod.
Lisaoskused: erifektid, barbering, soengud, fashion, lavagrimm, konverentsigrimm, ametifotode grimm.

Monika pakub lisaks Meigikooli praktikaprojektide juhendamisele koostöövõimalust grimeerijana ning ka täislahendusena “Ideest teostuseni” meeskonda, mis hõlmab kõike alates stsenaariumite kirjutamisest kuni lõpp-tulemuse monteerimiseni, mille vahele mahub palju oma ala spetsialiste – nii kostüümikunstnikke, videograafe, näitjelaid, režissööre.

Monika CV.

Mariliis Müür

Omab Jumestaja, tase 4 kutsetunnistust.

Karoliina Villem

Kontakt:

Karoliinaga on läbi tema 13-aastase võistlustantsukarjääri lavameik ja -soengud kaasas käinud juba teismelisest saati, kuid sügavama huvi eriala vastu leidis ta Grimmikoolis. Hetkel on ta lõpetamas Inglismaal loomingulise kunsti ülikooli (UCA) Makeup and Hair Design erialal. Tema põhiline fookus on Eestis olnud suunatud filmi- ja reklaamitööstusele, Inglismaal rohkem editorial-fashion poolele, läbi foto- ja videoshoot’ide. Enim naudibki ta töötamist teiste loominguliste inimeste seltis, ideid genereerides, uusi projekte planeerides ja kreatiivselt läbimõeldud töid teostades. Muidugi võtab meeleldi vastu ka erakliente ning teeb lisaks jumestusele ka soenguid ja keha grimmi. Karoliina oskused ja kogemused hõlmavad tele-, teatri- , video- ja filmiprojekte nii assistendi, grimeerija kui osakonna juhina.

Karoliina CV.

Triinu Halliste – Kallas

Triinu Halliste - Kallas

Lisett Isotamm

Lisett Isotamm

Grimm & Glämm. Lisett teeb jumestust päevasteks üritusteks, kui ka õhtusteks pidustusteks. Samuti on Ta valmis looma ulmelisi karaktereid erinevateks teemapidustusteks. Tihti on teda kutsutud grimeerijaks eraettevōtete firmaüritustele/projektidele, kus on vaja kiiret ja täpset kätt. Meeleldi on osalenud erinevatel moeshowdel nagu näiteks Kris Sooniku Fotografiska moeshowl ning Tanel Veenre Mineralia show’s.

Lisett CV.

Kärolin Raig

Omab Jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust.

Heli Reinut

Omab Jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust.

Heli Reinut

Heli on 18 aastase tööstaažiga jumestuskunstnik, kes on läbinud hulgaliselt erialaseid lisakoolitusi, nii Eestis kui mujal maailmas. Tänaseks koolitab ta põhitööna Meigikoolis baaskursuse õpilasi, kuid teeb endiselt ka eratöid. Aastaid töötas Heli telesaadetes, teiste seas “Terevisioon”, “Võta või jäta”, “Eesti Tippmodell” jne. Lisaks telele saab tema töid näha moeshow’del, filmides ja videotes. Detailse info leiad CV-st.

Heli CV.

Liina Pihel

Omab Grimmikunstnik, tase 6 kutsetunnistust.