Kutsekomisjoni koosseisu kuuluvad koolitajate, töötandjate, töötajate ja muude osapoolte esindajad.
Koolitajate esindajad:

OÜ Vanad ja Kobedad Grimmikool – Janika Olup
Lõpetanud Tiiu Luhti Grimmikooli grimeerija eriala. Omab grimmikunstnik, tase 6 kutsetunnistust. Jumestaja ja grimeerija kutsekomisjoni liige aastatel 2016-2020. Grimmikooli juhataja, õppejõud. Töötab  grimeerijana Vana Baskini teatris aastast 2007

Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool – Liia Viitas
Lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi. Eesti Meigikunstnike Ühenduse meigi- ja grimmikooli pidaja aastast 2000. Jumestusalaste täiendkoolituste  korraldaja. Jumestaja  ja grimeerija kutsestandardite väljatöötamise töögrupis aastatel 2014 ja 2019 . Jumestaja- ja grimeerija kutsekomisjoni esimees 2016-2020.

Tööandajate esindajad:

SA Nuku – Aimi Etverk
Aimi Etverk on õppinud Tallinna Laste Kunstikoolis ja lõpetanud Tallinna Kopli Kunstikeskkooli, Eesti kosmeetikute ja juuksurite erakooli juuksuri ja grimeerija eriala. Ametilt on Aimi juuksur-grimeerija. Omab grimmikunstnik, tase 6 kutsetunnistust. Töökogemus: Rahvusooperi Estonia grimeerija, Tiiu Luhti Grimmikooli õpetaja, Muusika- ja Teatriakadeemia grimmiõppejõud. Kultuuri Kutsenõukogu liige aastast 2012. Jumestaja ja grimeerija kutsekomisjoni liige aastatel 2016-2020.

OÜ GrimmiGrupp – Tiina Leesik
Lõpetanud Tiiu Luhti Grimmikooli. Omab grimmikunstnik, tase 6 kutsetunnistust. Jumestaja ja grimeerija kutsekomisjoni liige aastatel 2016- 2020. Tiina Leesikul  on aukartustäratav kogemus filmimaastikul. Esimene film, milles ta grimeerijana kaasa lõi, oli juba 1989. aastal ja filmide loetelu on pikk. Näiteks “Mandariinid” (2013,  Allfilm OÜ), “Vehkleja” (2015)
Lisaks on Tiinal pikaajaline kogemus nii teatris kui teles.

Töötajate/spetsialistide esindajad:

Rahvusooper Estonia – Taimi Lume
Grimmikunstnik, tase 6 kutsetunnistus. RO Estonia juhtiv grimeerija aastatel 199-2019, millest viimased 4 aastat grimmiosakonna juhatajana. Töötanud Draamateatris  2005-2007 grimeerijana. Jumestaja ja grimeerija kutsekomisjoni liige aastatel 2016-2020. Osalenud erinevates projektides nii Eestis kui välismaal. Muusika- ja Teatriakadeemia grimmiõppejõud, Tallinna Balletikoolis.

Teater Endla grimeerija – Sirle Teeäär
Sirle Teeäär on III taseme kutsekvalifikatsiooniga grimeerija, kelle õpingud algasid 1992. aastal, asudes õppima Pärnu Kutsehariduskeskusesse kunstnik-dekoraatori erialal. Peale selle on Sirle läbinud Eesti juuksurite ja Kosmeetikute Erakoolis grimmiõppe ning Pärnu Kutsehariduskeskuses juuksuriõppe. Lisaks veel erinevad täiendkoolitusi. Sirle on Sihtasutus Endla Teater grimeerija, teeb tööd filmides ja teles. Teles on tema töid saadud näha saadetes nagu: “Su nägu kõlab tuttavalt”, “Kättemaksukontor”, “Suur komöödiaõhtu”. Grmeerija suurfilmis  „ Tõde ja õigus“  jne.

Muud huvitatud osapoolte esindajad:

Eesti Lavastuskunstnike Liit Inga Vares
Alustas tööelu 1986 aastal Filmistuudios Tallinfilm režissööri abina. Järgnesid kunsti-, fotograafia- ja stenograafia õpingud. Tänaseks töötanud üle 20 aasta vabakutselise lavastuskunstnikuna teatris, filmis ja televisioonis. Kunstnikuna üles astunud näitustel nii Eestis kui välismaal. Aastal 2019 kureeris Eesti lavastuskunstnike esindusnäitust Praha Kvandiriennaalil. Aastatel 2008-2019 töötas erialaõppejõuna eesti Kunstiakadeemias stenograafia osakonnas. Aastatel 2016-2019 Eesti Lavakunstnike Liidu esimees. Osalenud teleoperaatorite ja lavameistrite kutse eksamitel hindamiskomisjonides.

Jumestuskunstnik Kärolin Raig
Omab jumestuskunstnik, tase 6 kutsetunnistust. On olnud kutse eksamitel hindamiskomisjoni liige ja korraldanud Eesti lahtiseid meistrivõistlusi jumestamises kutse andja heaks. Meigikooli turundusjuht ja koolitaja alates 2018. Vabakutselise jumestuskunstnikuna teeb põhiosa tööst projektijuhtimist ja ürituskorraldust. Pühendunud eriala arendamisesse.

Kutsekomisjoni koosseis on kokku kutsutud selliselt, et professionaalide tasemel hinnata jumestajate, grimeerijate, jumestuskunstnike ja grimmikunstnike kutseeksami eksaminantide professionaalsuse taset.

Vastavalt Kultuuri Kutsenõukogu 31.03.2020 koosoleku otsusele nr 19 kuulutati jumestaja ja grimeerija kutsete kutse andja avaliku konkursi võitjaks Eesti Meigikunstnike Ühendus.