Meigiõppe baaskursus

meigiõppe baaskursus

Meigiõppe baaskursus

Meigiõppe baaskursus  paneb aluse Sinu karjäärile jumestajana! Meil on põhjalik õppeprogramm algajate, mille läbimine tagab Sulle oskused töö alustamiseks ilusalongis, ilunõustajana või vabakutselise jumestajana. Õppekava koostamise aluseks on jumestaja 4. taseme kutsestandard! Baaskursusel õpitakse kõik aegumatud baastõed jumestamise kohta. Erinevaid näo, silma ja huule kujud ja kuidas neid jumestada. Käsitletakse kõiki silmameigi stiile, õpitakse hajutamist ja modelleerimist. Lisaks veel toodete tundmist, teenindamist, värviringi ja kavandite loomist.

Kursuse juhendaja on Heli Reinut

Uus hind: 896 €. (tasumine 4.osas)
Uus hind koos toodetega: 1222 €. Vana hind koos toodetega: 1122 € (tasumine 4.osas)

Oluline info!
Seoses üleriigilise eriolukorraga on muutunud meigiõppe baaskursuse toimumise aeg.
Jäägem terveks!

Meigiõppe baaskursus / päevane ja õhtune õpe: 04.05 – 27.07.2020
Päevase grupi õpe toimub E,K,N: 14.00-17.00
Õhtuse grupi õpe toimub E,K,N: 18.00-21.00

Meigiõppe baaskursus / kaugõpe toimub: 15.02.-7.06.2020
Toimub igal teisel nädalavahetusel, ajavahemikul: 10.00-16.00

Õppe kogumaht: 180 akad t

Õppekavaga saab tutvuda siin.
Koolitajatest saab ülevaate siin
Koolitusruumidega saab tutvuda siin

Registreeri ennast kursusele siin.

Põnevaid uusi teadmisi
Meigikool

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.