Meigikooli koolitusruumid on kaasaegsed ja mugavad. Õpilaste kasutuses on kõik vajalik, et keskenduda uute teadmiste omandamisele.

Roosikrantsi 11 õppeklass

Meigikool asub Tallinna südalinnas, aadressil Roosikrantsi 11, esimesel korrusel.

Üldpinna ligikaudne suurus 85,4 ruutmeetrit.

Koolitusruumide kirjeldus:

• õppeklass

• 1 kontoriruum

• 1 laoruum

• kööginurk

• WC

Kasutusel valgustatud meigipeeglid – 14 kohta. Peeglite all asetsevad meigilauad, kus iga laud on varustatud elektrilülitite ning pistikutega lisavalgustuse jaoks. Saadaval erinevatele kõrgustele seadistatavad klienditoolid. Kasutatavat valgustust on võimalik ümber lülitada nii päevaseks (külmvalgus) kui õhtuseks valguseks (soe valgus).

Roosikrantsi 17 õppeklass

Koolil on lisaks peahoonele ka aadressil Roosikrantsi 17, esimesel korrusel spetsiaalselt meigikoolitusteks kohandatud ruum.

Üldpinna suurus 39 ruutmeetrit.

Koolitusruumide kirjeldus:

• õppeklass

• 1 kontori – laoruum

• kööginurk

• WC

Kasutusel valgustatud meigipeeglid – 12 kohta. Peeglite all asetsevad meigilauad, kus iga laud on varustatud elektrilülitite ning pistikutega lisavalgustuse jaoks. Saadaval erinevatele kõrgustele seadistatavad klienditoolid. Kasutatavat valgustust on võimalik ümber lülitada nii päevaseks (külmvalgus) kui õhtuseks valguseks (soe valgus).

Ruumide rentimine

Meigikooli ruumide rentimine on lihtne ja mugav. Õppeklasse saab rentida üritusteks ja koolitusteks.

Küsi julgesti  HINNAPAKKUMIST ruumi rendiks!