Tiina Leesik on Meigikooli grimmikursuse  juhendaja, kes omab Grimmikunstnik, tase 6 kutsetunnistust.

Tiina on võitnud Eesti teatri aastaauhinna  „Parim grimeerija 2002” ning Eesti Televisioon auhinna – „Tipp-grimeerija 2003/2004”.

Tiinal on aukartustäratav kogemus filmimaastikul, esimene film, milles ta grimeerijana kaasa lõi, oli juba 1989. aastal ja filmide loetelu on pikk. Näiteks “Mandariinid” (2013,  Allfilm OÜ), “Vehkleja” (2015, Allfilm OÜ, Making Movies, KickFil). Kirsiks tordil on fakt, et Tiina oli grimeerija kahes Eesti filmis, mis on olnud parima võõrkeelse filmi Oscari nominandid. Lisaks on Tiinal pikaajaline kogemus nii teatris kui teles.

Loe Tiina erialastest tegemistest lähemalt:

Tiinalt teadmiste ammutamine on väärtus omaette! Ajaga hulgaliselt kogunenud tarkusi ja kogemusi jagab Ta Meigikooli õpilastega aastast 2000.

Tiina Leesik