Meist

Meist - Meigi- ja Grimmikool

Meist – Meigi- ja Grimmikool

Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigi- ja Grimmikool pakub laia valikut erinevaid ilualaseid koolitusi. Professionaalsete meigikursustega alustasime juba aastal 2000. Tänaseks on kursuste vormist kasvanud välja litsentseeritud Meigi- ja Grimmikool.

Meist lähemalt. Õppetöö toimub Tallinna kesklinnas, Šveitsi maja  (Roosikrantsi 11 ja 17) hubastes, spetsiaalselt meigikooliks kohandatud koolitusruumides. Kursuseid juhendavad suurte kogemustega meigikunstnikud ja grimeerijad. Ühtlasi on meil pikaaegne koostöö Moskva tunnustatud koolitajatega, kes lisaks algajate kursustele toovad teieni ka erialase täiendõppe.

Meigi- ja Grimmikool korraldab iga-aastaseid „Eesti lahtiseid meistrivõistlusi jumestamises“ ilumessil „Ilu Sõnum“, kus on võimalus end proovile panna nii õpilastel kui professionaalsetel meigikunstnikel.

Meigikooliga koos tegutsev OÜ Profitest esindab Eestis erinevaid professionaalseid kaubamärke. Stuudiost on võimalik osta meigitarvikuid: meigipintsleid, meigikohvreid ja palju muud professionaalse meigikunstniku, grimeerija ja kosmeetiku tööks vajalikku.

Õpilaste kasutuses on õppimise perioodil kõigile vajalikele tarvikutele lisaks kvaliteetsed ja professionaalsed meigitooted sellistelt meigibrändidelt nagu Show Makeup, DeKlie, Cinema Secrets, Face to Face ning samuti Meigi- ja Grimmikooli oma privat label- meigipintslid.