Koolitusruumid

Meigi- ja Grimmikooli ruumide üürimine

Meigi- ja Grimmikooli koolitusruumid on kaasaegsed ja mugavad. Õpilaste kasutuses on kõik vajalik, et keskenduda uute teadmiste omandamisele.

Koolitusruumid

Roosikrantsi 11 õppeklass

Meie kool asub Tallinna südalinnas, aadressil Roosikrantsi 11, esimesel korrusel. Üldpinna ligikaudne suurus 85,4 ruutmeetrit.
Koolitusruumide kirjeldus:
koolituskeskus,
1 kontoriruum,
1 laoruum,
kööginurk,
WC.

Kasutusel valgustatud meigipeeglid – 14 kohta. Peeglite all asetsevad meigilauad, kus iga laud on varustatud elektrilülitite ning pistikutega lisavalgustuse jaoks. Saadaval erinevatele kõrgustele seadistatavad klienditoolid. Kasutatavat valgustust on võimalik ümber lülitada nii päevaseks (külmvalgus) kui õhtuseks valguseks (soe valgus).

Roosikrantsi 17 õppeklass

Koolil on võimalus kasutada lisaks aadressil Roosikrantsi 17, esimesel korrusel spetsiaalselt meigikoolitusteks kohandatud ruume. Üldpinna suurus 39 ruutmeetrit.

Koolitusruumide kirjeldus:
koolituskeskus – õppeklass
1 kontori – laoruum,
kööginurk,
WC.

Kasutusel valgustatud meigipeeglid – 12 kohta. Peeglite all asetsevad meigilauad, kus iga laud on varustatud elektrilülitite ning pistikutega lisavalgustuse jaoks. Saadaval erinevatele kõrgustele seadistatavad klienditoolid. Kasutatavat valgustust on võimalik ümber lülitada nii päevaseks (külmvalgus) kui õhtuseks valguseks (soe valgus).

Meigi- ja Grimmikooli õpilaste kasutuses on õppimise perioodil kõigile vajalikele tarvikutele lisaks kvaliteetsed ja professionaalsed meigitooted sellistelt meigibrändidelt nagu Show Makeup, DeKlie, Cinema Secrets, Face to Face ning samuti Meigi- ja Grimmikooli oma privat label- meigipintslid.

Küsi HINNAPAKKUMIST ruumi rendiks