Irina Abõzova koolitused

„Irina Abõzova Stuudio“ omab Moskvas kinnitatud ametlikku juriidilist õigust väljastada rahvusvaheliselt kehtivat kutsetunnistust!

Irina Abõzova – Wella Topstilist, kehamaalingute kunstnik, õpetaja. Töötab meigikunstniku- ja grimeerijana estraadilaval, televisioonis, ajakirjades  ja filmides. Tema õpilasteks on olnud paljud tuntud Venemaa meigikunstnikud – Nina Gorluško, Valeria Kutzan, Svetlana Subbotina, Mihhail Vedjajev, Oksana Bizgans, Viktoria Ponafidina ja paljud teised.

Tallinnas toimuvad kursused tsükliõppena, st 6-päevane kursus iga kahe kuu tagant. Kuna tsükkel on lühike, siis päevad on väga tihedad, informatiivsed ning pikad.  Igasse päeva mahub nii  teoreetiline kui praktiline õpe ning praktiliseks tööks on vajalikud 1-2 oma modelli.

Pilte eelnevatest kursustest leiad SIIT!

I tsükkel

Baaskursus – meigikunstnik

Aeg – kokkuleppel

Hind – 650€

Kursus neile, kes soovivad alustada tööd  meigikunstnikuna või õppida grimeerijaks. Kuna baaskursus siinkohal ei tähenda algkursust vaid baasõpet uutele tehnikatele, siis tuleb kasuks kui eelnevalt on läbitud vähemalt meigi algõppekursus. Kursusel käsitletakse näo skulptuuri, modelleerimist, ruumikust meigis,
coloristikat ja palju muud meigikunstniku tööks vajalikku kuid seda siis tavapärasest erineval meetodil. Seepärast on baaskursus arendav isegi professionaalsetele meikaritele. Selle tsükli lõpetanutele väljastatakse meigikunstniku kutsetunnistus! See tsükkel annab põhjalikud baasteadmised meigikunsti alustest nii teoorias kui praktikas.

Selle tsükli lõpetanutele väljastatakse meigikunstniku kutsetunnistus!

Kui on soov õppida grimeerijaks, siis vajalik läbida ka II ja III tsükkel.

Tsükli kestvus: 6 päeva

II tsükkel

Kõrgem kvalifikatsioon – Kreatiivmeigikunstnik

Aeg – kokkuleppel

Hind – 650€

See kursus  baseerub eelneval. Annab põhjalikud teadmised kehamaalingust, fantaasia-, foto-, tele- ja teistest tehniliselt keerukamatest meigistiilidest, õpetab looma karakterit, aerograafi kasutamist meigis.

Tsükli lõpetanutele „Kvalifikatsiooni tõstev“ diplom

Tsükli kestvus: 6 päeva