II tase – Kreatiivmeigi kursus

Õppetööst saavad osa võtta isikud:

• kellel on vähemalt keskharidus
  • kes on läbinud meigiõppe baaskursuse või omab töökogemust/on läbinud erialaseid täiendkoolitusi
  • meigi baaskursusel omandatud teadmiste ja oskuste väljaselgitamine toimub vestlusel (vajadusel praktilise töö esitlus modellil (päeva – ja/või õhtumeik)

Õppe kogumaht: 120 akad t

Koolitus toimub: Roosikrantsi 11 õppeklassis ja/või Roosikrantsi 17 õppeklassis.

Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett, pintslid ja pintslipuhastusaine* Muud töövahendid on Meigikooli poolt.

*Soovi korral võimalus soetada Meigikoolist järgnevad töövahendid:
Pintslite komplekt 269€ (19 pintslit),
Pintslite komplekt 387€ (27 pintslit),
Palett 15€,
Spaatel 7€
Pintslite puhastusaine 35€

Koolituspäevade graafik: Kursuse ajagraafik ei ole fikseeritud. Tuleb arvestada 8 h kestvate õppepäevadega.

Hind: 680€ (tasumine 4.osas)

Pärast Kreatiivmeigi kursuse läbimist on võimalik edasi õppida Grimmikursusel (lisaoskustega meigikunstnik).

Loe detailset infot kursuse kohta SIIT.

Vaata ka Koolituste KALENDRIT

MTÜ Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikool on EESTI TÖÖTUKASSA koolituskaardi koostööpartner.