Meist

Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigi- ja Grimmikool pakub laia valikut erinevaid ilualaseid koolitusi. Professionaalsete meigikursustega alustasime juba aastal 2000. Tänaseks on kursuste vormist kasvanud välja litsentseeritud Meigi- ja Grimmikool.

Õppetöö toimub Tallinna kesklinnas, Šveitsi maja hubastes, spetsiaalselt meigikooliks kohandatud ruumides. Kursuseid juhendavad suurte kogemustega meigikunstnikud ja grimeerijad. Ühtlasi on meil pikaaegne koostöö Moskva tunnustatud koolitajatega, kes lisaks algajate kursustele toovad teieni ka erialase täiendõppe.

Meie kool korraldab ka „Eesti lahtiseid meistrivõistlusi jumestamises“ ilumessil „Ilu Sõnum“, kus on võimalus end proovile panna nii õpilastel kui professionaalsetel meigikunstnikel.  Meigikooliga koos tegutsev OÜ Profitest esindab Eestis erinevaid professionaalseid kaubamärke. Stuudiost on võimalik osta meigitarvikuid: meigipintsleid, meigikohvreid ja palju muud professionaalse meigikunstniku, grimeerija ja kosmeetiku tööks vajalikku.